تیم کوک امسال چه محصولاتی را رو خواهد کرد


tim-cook-288


ادی کیو معاون اول تیم کوک در ماه می امسال ابراز کرد که با خط تولید بی سابقه ای که اپل امسال تدارک دیده قطعاً محصولات کم نظیری را شاهد خواهیم بود.حال منظور آقای کیو از این محصولات چه چیزهایی بوده؟!

۱ – اپل در تاریخ ۹ سپتامبر دو نوع آیفون با نمایشگر های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی ارائه خواهد کرد.

۲-ساعت پوشیدنی اپل به نام احتمالی IWatch  نیز براساس شایعات در همان تاریخ ارائه خواهد شد . براساس گفته ها از قابلیت های این دستگاه بررسی و زیرنظر گرفتن وضعیت سلامت شما خواهد بود و به راحتی می توانید این کار را در منزل انجام دهید.

۳ – به گزارش بلومبرگ اپل تولید نسل جدید آیپد ایر و آیپد مینی را آغاز کرده است و این دستگاه ها با پوشش های ضد انعکاس نور ارائه خواهند شد.شاید تغییری در ظاهر این آیپد ها به وجود نیاید اما از پزدازشگر قوی تر و احتمالاً سنسور اثر انگشت بهره می برند.

۴ – شاید اپل ، آیپد غول آسای ۱۲.۹ اینچی هم ارائه کند. این دستگاه قرار است تا اوایل سال ۲۰۱۵ معرفی شود. برای درک بزرگی این محصول آن را با آیپد ایر ۹.۷ مقایسه کنید.

۵ –خبرهایی هم از تولید یک مک بوک ۱۲ اینچی به گوش میرسد که از نمایشگر جدید و فوق شفاف رتینایی بهره می برد . همچنین ارائه ستاپ باک  تلویزیون اپل به دلیل توافقات جدید برای ارائه امکانات بیشتر موقتاً متوقف شده است.


 

(0)(0)
به اشتراک گذاری نوشته: