نوکیا فردا یک محصول جدید معرفی می‌کند!


B2pgXV7CUAABW3A


بعد از قطعی شدن حذف نام نوکیا از تلفن‌های سری نوکیا، این برند خوش‌نام فنلاندی قول داد مثل ققنوس از خاکستر برخیزد. از قرار معلوم این رستاخیز فردا آغاز می‌شود.
حساب توییتر نوکیا امروز عکسی منتشر کرد با عنوان "داریم یه کاری می‌کنیم". در عکس، یک جعبه سیاه‌رنگ منقش به لوگوی نوکیا که شباهت‌های زیادی به Apple TV دارد به چشم می‌خورد. این عکس یک روز قبل از کنفرانس روز هجده نوامبر (یعنی فردا) نوکیا منتشر شده. این تاریخ، در تصویر هم آمده. قرار است در کنفرانس فردا Sebastian Nyström (رییس بخشِ محصولات نوکیا)  روی صحنه‌ بیاید، درباره‌ی فصل بعدی زندگی این برند محبوب صحبت کند و این جعبه اسرار آمیز سیاه را رسما معرفی کند.
طبق قرارداد نوکیا با مایکروسافت، این شرکت تا پایان سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۵ نمیتواند با نام نوکیا تلفن هوشمند و تلفن‌ غیرهوشمند تولید کند به همین خاطر برای ادامه فعالیت باید به سراغ انواع دیگر سخت‌افزار برود. اینکه مدیران نوکیا به چه نوع محصولی اقبال بیشتری نشان می‌دهند موضوع هیجان انگیزی و مهمی است. با معرفی این محصول جدید، شرکت فنلاندی وارد مرحله‌ی جدیدی می‌شود. شما سرنوشت نوکیا را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟


   
 

(1)(0)

ارسال نظر

*