چه خبر از ساعت هوشمند اپل ؟!


Apple-Watch

ماه سپتامبر سال گذشته بود که اپل ساعت هوشمندش را معرفی کرد و گویا اصلاً علاقه‌ای نداره که همین اول سالی سخنی از این ساعت به میان بیاوره. با این حالا خبرهای خوبی وجود دارند که سخن از شروع عرضه‌ی این ساعت تا ماه سوم سال جاری می‌دهند. انگار اپل برنامه ریزی زیادی برای آموزش کارکنان بخش فروش خود کرده تا آن ها را از چم و خم این ساعت آگاه کند. این برنامه‌ی آموزشی از اواسط ماه فوریه آغاز میشه و بدین ترتیب از هرکدام از مراکز فروش معتبر اپل، دو نفر به مقر کوپرتینو، کالیفرنیا یا شهر آستین و یا ایالت تگزاز فرستاده می‌شوند تا آموزش های لازم را قبل از رسیدن این ساعت به ویترین فروشگاه ها دیده باشند.
 

۷۷۷۴۲۲۴۶۴۶_tim-cook-directeur-general-d-apple-presente-l-iphone-6-et-l-apple-watch-lors-de-la-keynote-a-cupertino-le-9-septembre-2014

 

در ادامه‌ی این خبر که منبع آن وبسایت ۹to5Mac است، گفته می‌شه که اپل مشغول انجام مراحل پایانی عرضه‌ی این ساعت است و شاید بخش سخت افزاری این ساعت موجب تاخیر بیشتر و افتادن زمان این ارائه به ماه آوریل بشه، ولی در حال حاضر برنامه‌ی اپل روی رساندن این ساعت به همان ماه مارچ است. این امکان هم وجود دارد که اپل کمی دست نگه داره تا Apple Pay به خارج از امریکا هم برسد. شما هم منتظر ارائه‌ی این ساعت هستید و یا ترجیح می‌دهید که تا عرضه‌ی نسل دوم و بهتر شدن آن صبر کنید؟


دانلود ویدئو

 


 

(3)(0)

ارسال نظر

*