اپل آموزش‌های مرتبط با ساعت هوشمندش را آغاز میکند


apple-watch-hero-1024x1024


غول کوپرتینویی کلاس‌های آموزشی ساعت هوشمندش را برای فروشندگان فروشگاه‌های آمریکا و انگلستان شروع خواهد کرد. مفاهیمی که در این دوره آموزش داده می‌شود از اطلاعات پایه شروع خواهد شد و شروع این دوره هم از نهم فوریه بوده و تا شانزدهم ادامه دارد، این فروشندگان نحوه‌ی کار و به دست گیری این ساعت را در یکی از مراکز این شرکت در کوپرتینو، کالیفرنیا، آستین و یا تگزاز فراخواهند گرفت.

با گذشت چندین ماه از معرفی این ساعت در کنار آیفون‌های جدید، اپل به خوبی مخفی کاری کرده و اطلاعات مشخصی از این ساعت به بیرون درز نکرد و فقط میدونیم که قراره به خوبی در کنار آیفون‌ها کار کنه. همچنین این ساعت چندین نو آوری جدید از جمله نحوه‌ی جدید بالا و پایین شدن صفحه، بزرگنمایی و همچنین نمایشگر رتینا با قابلیت انعطاف خواهد داشت.
 

list-of-apple-watch-designs-and-colors-970-80


قرار بود این ساعت در اوایل امسال رونمایی بشه اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد اپل نتوانست زودتر این کار را انجام بده، تیم کوک هم به تازگی عنوان کرده که این ساعت را در آوریل عرضه خواهد کرد. قیمت دقیقی برای سه مدل این ساعت مشخص نیست اما انتظار میره که ارزان ترین مدل قیمتی در حدود ۳۴۹ دلار داشته باشه. نسخه‌ی مخصوص ورزش و همچنین مدل لوکس این ساعت قیمتی به مراتب بالاتر خواهند داشت. با حضور این ساعت‌ها، فروشگاه‌های این شرکت در حال تبدیل شدن به جواهر فروشی هستند.


 

(19)(0)
به اشتراک گذاری نوشته:

ارسال نظر

*