تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و کد گذاری نشدن صداهایی که می‌شنوند!


samsung-smart-tv-ears1-800x420


قبلاً هم شایعاتی از شنود شدن مکالماتی که صاحبان Smart Tv های سامسونگ در خانه‌شان دارند به گوش همه رسیده بود، اما سامسونگ این موضوع را تکذیب کرده و ابراز کرد که تمامی صداهایی که تلویزیون‌هایش می‌شوند کد گذاری شده و به هدف بهبود تکنولوژی تشخیص فرمان‌های صوتی به سروری فرستاده می‌شوند.

اما این هفته دوباره این موضوع مطرح شده که این ادعای سامسونگ حقیقت ندارد. به تازگی آزمایشی توسط موسسه‌ی انگلیسی Pen Test Partners انجام شده که در پی آن مشخص شد که این تلویزیون‌ها فایلهای صوتی را به صورت کد گذاری نشده آپلود می‌کنند، این بدان معنی است که به دست آوردن آن ها برای نه تنها برای سامسونگ بلکه برای هکرها هم کار ساده‌ای خواهد بود.
 

samsung-tv

 

سامسونگ حریم خصوصی مشتریان و مصرف کنندگانش را به شدت جدی گرفته و محصولات ما در وحله‌ی اول با انگیزه‌ی حفظ حریم خصوصی افراد ساخته می‌شوند.

سامسونگ ابراز کرده که اجازه‌ی چنین کاری را در ابتدای نصب تلویزیون هوشمندش از صاحب آن می‌پرسد و در صورت قبول کردنِ چنین موضوعی در هنگام راه اندازی، تلویزیون این کار را خواهد کرد ولی قرار است که به زوی این مشکل را بر طرف کند.


 

(10)(2)

2 نظر برای «تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و کد گذاری نشدن صداهایی که می‌شنوند!»

  1. این موضوع دو سال از تلویزیون ایران هم پخش شد که هکرها تونستن صد ها اسمارتtv سامسونگ رو هک کنند که حتى میتونستن با وبکم تلویزیونها خونه مردم رو دید بزنن، با این حال مردم ساده لوح ایرانى خریدن تلویزیونهاى درجه دو سامسونگ رو به مارکهایى چون سونى ترجیح میدن

    (2)(1)

ارسال نظر

*