دعوتنامه‌ی سامسونگ برای مراسم MWC خبر از طراحی خمیده می‌دهد


samsungmwcunpacked2015-630x483


امروز سامسونگ دعوتنامه‌ای از مراسمی که روز قبل از بازگشایی همایش جهانی گوشی‌های همراه برگزار خواهد کرد منتشر کرده، در حقیقیت این مراسمِ سامسونگ روز اول مارس هم زمان با روزی که HTC مراسمی را در نظر گرفته برگزار می‌شود. پس Galaxy S6 و HTC M9 درست در یک روز معرفی خواهند شد که این مراسم در همان شهر بارسلونا محل برگزاری مراسم جهانی موبایل است خواهد بود.

شایعات زیادی از دو گوشی جدید سامسونگ و اچ تی سی منتشر شده اما هنوز دقیق نمی‌دانیم که با چه محصولاتی روبه رو خواهیم شد و انگار که این ترفند مخفی کاری و شایعه پراکنی به خوبی میان چنین شرکت‌هایی جا افتاده. البته ما هم از غافلگیر شدن اصلاٌ بدمان نمیاد و البته دوست داریم آنچه که در ذهنمان است را در این گوشی‌های ببینیم. سامسونگ هم با آمارهای فروش ضعیف سال گذشته امسال از نو محصول جدیدی رو آماده کرده.
 

۲۰۱۵۰۲۰۲۱۰۰۹۱۷-s6-1

 

حالا دعوتنامه‌ی این شرکت تصویر مشکی ای رو نشون میده که در میانه‌ی این همه رنگ تیره، میشه یک طراحی خمیده‌ای رو به خوبی دید و دیگه چیز دیگری مشخص نیست. ممکنه این عکس به این معنی باشه که ما با بیش از یک گوشی مواجه خواهیم شد؟ یا حالا که سری نوت سامسونگ فروش خوبی نسبت به پرچمدارای این شرکت دارن آیا ممکنه که کهکشانی‌ها به گوشی‌های میان رده‌ای نزدیک‌تر بشن؟ و یا برعکس از سری نوت هم سر تر عمل کنه؟!
 

dfs


به هر حال تا ماه بعد باید صبر کنیم تا Galaxy S6 و Note Edge S واقعی رو ببینیم. شما بیشتر منتظر محصول سامسونگ هستید یا اچ تی سی؟


 

(12)(4)

1 نظر برای «دعوتنامه‌ی سامسونگ برای مراسم MWC خبر از طراحی خمیده می‌دهد»

ارسال نظر

*