Swatch ساعت هوشمندی می‌سازد که نیاز به شارژ ندارد


Swatch colours-970-80


هنگامی که تیم کوک در مراسم معرفی آیفون ها از ارائه شدن ساعت هوشمند شرکتش خبر داد، احتمالاً همه‌ی رقبا احساس کردند که باید تا قبل از ارائه شدن این ساعت هوشمند اپل دست به کار شوند و فعلاً به جز ساعت‌های Android Wear گوگل، دیگه رقیبی برای اپل دیده نشده. اما حالا انگار رقیب دیگه‌ای هم قصد ورود به این میدان رو داره. بعد از یک دهه ساختن ساعت‌های مچی، Swatch تایید کرده که قراره اولین ساعت هوشمند خودش رو معرفی کنه.

Swatch اعلام کرده که نسل جدید ساعت‌های این شرکت تا دو الی سه ماه دیگه عرضه خواهند شد، این جمله رو Nick Hayek مدیر ارشد این شرکت به خبرگزاری بلومبرگ ابراز کرده. این ساعت ساز سوییسی در زمینه ساخت و طراحی ساعت‌های خاص، قطعاً از رقبای گوشی سازش خیلی جلوتره اما انگار یه برگ برنده‌ی دیگه‌ای رو هم در دست داره که قصد داره ساعت اپل واچ رو آزار بده و اون باتری این ساعته.

ساعت Swatch بدون نیاز به شارژ شدن قادر خواهد بود تا به اینترنت متصل شود. این ساعت همچنین قادر خواهد بود تا پرداخت‌های سیار انجام دهد و برنامه‌هایی که با ویندوز موبایل و اندروید سازگار است را در اختیار کاربران قراردهد، هنوز Swatch نگفته که این ساعت با iOS هم سازگار خواهد بود یا خیر.
 

xl_Swatch_Touch_2_624
Swatch Touch


این محصول قراره هم زمان با ساعت اپل واچ و شاید هم زودتر عرضه بشه ، Swatch در حال حاضر ساعتی به نام Swatch Touch تولید میکنه که فقط نمایشگر لمسی آن مارو یاد ساعت‌های هوشمند میندازه. در کنار نسل جدید ساعت‌های هوشمند این کمپانی، نسخه‌ی دوم Swatch Touch هم در اواخر این ماه عرضه خواهد شد.


 

(13)(1)

ارسال نظر

*