احتمالاً تبلت‌ها تا ۴ سال دیگر از کنسول‌های بازی جلو خواهند زد!


ipad_mini


Blake Jorgensen مدیر ارشد بخش مالی شرکت EA بر این باور است که تبلت‌ها روز به روز نقش پررنگ‌تری در صنعت بازی سازی پیدا می‌کنند.

اونچه که مارو بیش از هرچیزی هیجان زده می‌کنه قدرته، قدرت محاسبه‌ی تبلت‌ها در حال پیشرفت فوق العاده‌ای است

این جمله رو او در کنفرانس فناوری، اینترنت و رسانه‌ی امسال زد. منظور این جمله این است که تبلت‌های ما در مدت ۳ الی ۴ سال آینده احتمالاً از کنسول‌های بازی هم قدرتمندتر خواهند شد و وقوع چنین اتفاقی، بسیاری از بازی خورهایی که با کنسول بازی سرکار دارند را به سمت تبلت کشیده شوند.

برای همین ما در نظر داریم تا این دو متد از بازی کردن را به تجربه‌های بی نظیری برای کاربران تبدیل کنیم. شرایط بازی کردن را علاوه بر هال خانه، در اتوبوس، خانه‌ی دوستان و یا هرجای دیگری با کیفیتی فراتر از کنسول‌های بازی فعلی فراهم کنیم چرا که این بهترین فرصت ممکن خواهد بود.

هیچکس تصور نمی‌کرد که امروزه بازی با تبلت‌ها به این اندازه جدی گرفته بشه، شاید آمار افت فروش تبلتی چون iPad این نظریه را کمی تحت تاثیر قرار بده اما نمی‌توان گفت که مردم علاقه ای به این گجت از خود نشون نمی‌دهند. واقعیت اینه که تبلت‌های دیگری هم طرفدار دارند و حتی گوشی‌های هوشمند هم به قدری پیشرفت کرده‌اند که خیلی‌ها به بازی با آن‌ها اکتفا می‌کنند. شاید نشه فیفا ۲۰۱۹ یا Call Of Duty 2019 رو به خوبی دسته‌ی کنسول روی تبلت بازی کرد اما مطمئناً بازی رقیبی تجربه‌ی این دو بازی رو به خوبی روی این گجت‌ها پیاده خواهد کرد.

 در ویدئوی زیر روند بازی با Trio 2 که هم برای کنسول‌های PS3 و Xbox 360 و هم تبلت Nvidia Shield عرضه شده را تماشا کنید.


دانلود ویدئو


 

(4)(0)

2 نظر برای «احتمالاً تبلت‌ها تا ۴ سال دیگر از کنسول‌های بازی جلو خواهند زد!»

ارسال نظر

*