​Life Clock زمان مرگ شما را روی اپل واچ اعلام خواهد کرد!


apple-watch-death-countdown


ابزارهای پوشیدنی مثل ساعت‌های هوشمند به هدف کمک و سهولت کاربرانِ گجت‌های مدرن ساخته می‌شوند تا با جمع آوری اطلاعات کلیدی، نکاتی که به بهبود زندگی افراد کمک می‌کند را به آنها اعلام کنند. همه‌ی ما روزی از دنیا خواهیم رفت و گاهی هم متاسفانه این اتفاق زودتر از آنچه که تصورش رو می‌کردیم رخ میده، استودیو Rehab قصد داره با ساخت و اضافه کردن یک چهره‌ی جدید به ساعت اپل واچ، این موضوع را برای کاربران روشن بسازه که چه مدت زمان تا پایان عمرشان باقی مانده.
 

lifeclock3


این ساعت با شمارش ثانیه، دقیقه، ساعت و روزها به شما اعلام می‌کند که چه میزان عمر خواهید کرد اما این زمان آنچنان بی اساس هم نیست، مانند باقی ابزارهای پوشیدنی، نکات مهمی چون ضربان قلب، فعالیت‌های فیزیکی و عادت‌های بدی که افراد در روزمره انجام می‌دهند بررسی شده و محاسبه می‌کند که چه مدت بیشتر عمر خواهید کرد. نیم ساعت که ورزش کنید متوجه می‌شوید که چند دقیقه به عمر باقی مانده‌ی شما اضافه شده. با این حال این ساعت به شما یادآوری خواهد کرد که عمر ما اندازه‌ای دارد و اتفاقاتی هم غیر قابل تغییر هستند. جالبه نه؟

این برنامه کاملاً بر پایه‌ی نکات علمی عمل نمی‌کنه اما می‌تونه کمک بزرگی به افراد باشه تا افکار مثبت‌تر و فعالیت‌های مفیدتری رو پیگیری کنند، حتی اگه مانع مصرف دخانیات هم بشه کلی مفید واقع شده. 

هنوز اپل مشخص نکرده که امکان پشتیبانی از چهره‌های جدید رو در اپل واچ فراهم خواهد کرد یا نه اما با وجود جالب بودن ایده ی این برنامه، باز هم زمان مرگ هیچ کسی مشخص نیست.


 

(26)(0)

2 نظر برای «​Life Clock زمان مرگ شما را روی اپل واچ اعلام خواهد کرد!»

ارسال نظر

*