دعوتنامه‌ی رنگارنگ اپل برای رویداد نهم مارس+والپیپرها


apple-spring-forward-event-logo


روز پنجشنبه اپل دعوتنامه‌ی رویداد نهم مارس خود را برای تعدادی از اهالی رسانه ارسال کرد تا در مراسمی که فعلاً مشخص نیست به چه منظوری برگزار می‌شود شرکت کرده و آن را پوشش خبری دهند. این کنفرانس در سانفرانسیسکو، مرکز فعالیت‌های هنری Yerba Buena برگزار خواهد شد و شعاری هم که روی این دعوتنامه‌ها نوشته شده “Spring Forward” که به معنیِ یادآوری موضوع کشیدن ساعت‌ها به جلو برای بهار است.

انتظار میره اپل در این مراسم اطلاعات بیشتری در مورد ساعت اپل واچ که سپتامبر سال گذشته در کنار آیفون‌ها رونمایی شد ارائه کنه. هنوز سوالات بی پاسخ زیادی در مورد این ابزار پوشیدنی اپل وجود داره که از جمله مهم ترین‌ این سوالات قیمت و توان باتری ساعت است.

هنوز این موضوع که این ساعت ضد آب یا مقاوم در برابر آب خواهد بود یا خیر هم مشخص نیست. زمان رونمایی گفته شده بود که این ساعت در برابر آب فقط  مقاوم است و نباید به هنگام شنا استفاده شود. گرچه دیروز هم شایعاتی از این که تیم کوک با این ساعت دوش میگیرد این موضوع را هم کمی جنجالی کرده. Pebble یکی دیگر از تولید کنندگان ساعت‌های هوشمند هم در مقابل آب مقاوم است اما در صفحه‌ی Kickstarter این ساعت عنوان شده که در برابر باران و یا زمان شنا کردن هم دچار مشکل نخواهد شد. شاید ما معنای مقاوم بودن در برابر آب را به درستی تعریف نکرده‌ایم!! با این حال خود تیم کوک در مراسم نهم مارس تمام این سوالات را پاسخ خواهد داد تا به مانند Bendgate ، Watergate ساخته نشود.

علاوه بر ساعت، ممکنه اپل سخت افزار جدیدی برای سری لپ‌تاپ‌های مک بوک خودش معرفی کنه، مک بوک ۱۲ اینچ رتینایی که مدت‌هاست انتظار میره تا معرفی بشه هم ممکنه در این مراسم به نمایش گذاشته بشه. این مراسم ساعت ۹:۳۰ شب به وقت ایران شروع خواهد شد. والپبپرهای این رویداد را از دست ندهید.
 

کیفیت اصلی بدون لوگو

برای کامپیوتر و دسکتاپ

آیفون ۶ پلاسآیفون ۶ پلاس بدون لوگو

آیفون ۶آیفون ۶ بدون لوگو

آیفون ۵آیفون ۵ بدون لوگو

آیفون ۴آیفون ۴ بدون لوگو

آیپد رتیناآیپد رتینا بدون لوگو

آیپد غیر رتیناآیپد غیر رتینا بدون لوگو


 

(4)(1)

2 نظر برای «دعوتنامه‌ی رنگارنگ اپل برای رویداد نهم مارس+والپیپرها»

امکان ارسال نظر وجود ندارد