باتری اپل واچ: ۵ ساعت کار مداوم یا یک روز کار متوسط


facebook_gets_secret_glimpse_of_apple_watch_m13


دو روز بیشتر به مراسم یاد آوری اپل برای جلوکشیدن ساعت‌هامون باقی نمونده، این مراسم توجه زیادی روی ارائه‌ی جزییات بیشتری از ساعت اپل داره ولی با این حال امروز هم جزییات دیگه‌ای از این ساعت منتشر شده. خود اپل در مورد باتری این ساعت تا به حال سکوت کرده و تنها عنوان کرده که یک روز تمام روشن خواهند ماند. طبق گزارش ۹to5mac ، آخرین بهینه سازی‌های نرم افزاری باعث شده تا این ساعت با استفاده‌ی مداوم تا ۵ ساعت روشن باقی بمونه.
 

apple-watch-ft-1024x556


این ساعت با یک روز کارکرد عادی خاموش نخواهد شد اما در هنگام شب می‌بایست دوباره برای روز بعدی شارژ بشه. پیش از این تصور میشد که این ساعت روی مصرف باتری آیفون هم تاثیر زیادی خواهد داشت که طبق گزارش ۹to5mac این تئوری صحت نداره. احتمال اینکه این ساعت به مانند آیفون با حافظه‌های متفاوت عرضه بشه هم زیاده اما به احتمال قوی حداقل حافظه‌ای که برای این ساعت در نظر گرفته شه تا برنامه‌ها یا موسیقی‌هایتان را در آن ذخیره کنید، ۸ گیگابایت خواهد بود.

خبر دیگری که در مورد تجربه‌ی کار با این ساعت منتشر شده، قرار دادن محدودیت ۱۰ ثانیه‌ای روی روشن ماندن این ساعت است. شاید تصور اینکه با پرداخت پول برای ساعت اپل تنها قادر باشید ۱۰ ثانیه به آن نگاه کنید کمی افسرده کننده باشد اما این غول کوپرتینویی به فکر امنیت و سلامت شماست و تلاش میکنه ساعتش موجب نشه تا شما با پرت شدن حواستون، از اطراف غافل بشید.
 

Apple-Watch-faces-and-apps


اپل برای ممکن کردن این زمانِ کوتاه تلاش کرده تا برنامه‌های این ساعت رو طوری طراحی کنه تا در کمترین زمان ممکن اطلاعاتی که به دنبالشون هستید رو به اطلاع شما برسونه. این برنامه ها طوری طراحی شده اند که نسبت به مکان و موقعیتی که با ره یاب از شما بدست میاورند،اعلانیه های جدید را به شما اطلاع میدهند تا در مکان های نامناسب مزاحم شما نباشند. از این طریق دیگه این ساعت هر زمان و هرکجا روی مچ دست شما نخواهد لرزید. در ادامه این ویژگی هم وجود داره که تنها در صورت بستن ساعت و برقراری ارتباط پین‌های پشتی با پوست دست کاربر، ساعت شروع به اعلام اعلانیه‌های خواهد کرد. 


 

(19)(0)
به اشتراک گذاری نوشته:

2 نظر برای «باتری اپل واچ: ۵ ساعت کار مداوم یا یک روز کار متوسط»

    1. نظر مو در أین لتره ابنه که أین ساعت با تکنولوجی ها یا ساحته شده که به نضر من بوترین ساعت هوشمند جهات است بیادر تو بازار یکی إز اولین مسائی که می خرم منم

      (0)(0)

ارسال نظر

*