اپل واچ قابلیت ذخیره‌ی انرژی خواهد داشت


Untitled-1


یک هفته بیشتر تا رویداد بعدی اپل یا Spring Forward باقی نمونده تا این شرکت اطلاعات بیشتری رو در مورد ساعتش به ما بده. New York Times با چند نفر از کارکنان اپل که در بخش ساخت ساعت اپل واچ فعال هستند مصاحبه‌ای داشته تا بیشتر با ویژگی‌های این ساعت آشنا بشیم. طبق گفته‌ی این افراد ویژگی دیگری هم در این ساعت قرار داده خواهد شد تا مصرف باتری را کاهش بده. این ویژگی که ذخیره‌ی باتری نام داره، موجب میشه که ساعت با وجود کم بودن میزان شارژ باتری باز هم فعال بمونه و زمان رو به کاربر نشان بده اما کار دیگری را انجام نخواهد داد. این ویژگی تا به حال در هیچکدام از ابزارهای iOS اپلی مثل آیفون یا آیپد قرار داده نشده بوده و علت آن هم نیاز این ابزارها به ارتباط داشتن با اینترنت و برقراری تماس‌های تلفنی است.

دوام باتری موضوعی است که اپل و سایر تولید کنندگان ابزارهای پوشیدنی درگیر آن هستند چرا که در حال حاضر با فناوری‌های فعلی ما، باتری چندان پر قدرتی را نمی‌توان در این ساعت‌های مچی قرار داد. این کارمندان همچنین ابراز کرده‌اند که باتری این ساعت یک روز کامل دوام خواهد داشت.
 

applewatchbattery


در این گزارش صحبت‌های دیگری هم از آنچه که در پشت درهای بسته‌ی اپل در مورد این ساعت مطرح بوده به میان آمده از جمله اینکه قرار بود سنسورهای سنجش استرس و فشار خون هم در این ساعت قرار داده بشه اما بعد از مشکلاتی که با این سنسورها به وجود آمد استفاده از آنها منتفی شد. یکی از جالب‌ترین نکاتی که در این گزارش نوشته شده، استفاده‌ی اپل از بسته بندی‌ای مشابه با یکی از ساعت‌های سامسونگ بوده تا شناسایی نشوند، ولی هنوز مشخص نیست که این موضوع چطور و به چه صورت انجام شده چرا که ظاهر این ساعت‌ها از قبل‌تر از معرفی رسمی هم لو رفته بوده.


 

(6)(1)
به اشتراک گذاری نوشته:

3 نظر برای «اپل واچ قابلیت ذخیره‌ی انرژی خواهد داشت»

    1. عزیز هیچ باترى اى تا کنون ساخته نشده که هم به اون کوچکى باشه و هم تا چند روز شارژ نگه دارد و حتى یک روز نگهدارى شارژ خود یک موفقیت است

      (0)(1)

امکان ارسال نظر وجود ندارد