اپل طرح جدیدی برای تشویق اندرویدی‌ها اجرا خواهد کرد


regent-st-apple-store-front


از سال ۲۰۱۳ تا به حال روند کمپانی اپل اینگونه بود که کاربران این شرکت تنها قادر به ارتقا و دریافت محصول اپلی جدیدی در قبال محصول اپلی فعلی خود را داشتند اما انگار به زودی این روال تغییر خواهد کرد.

اپل تا به امروز نزدیک به ۷۴.۵ میلیون آیفون ۶ و ۶ پلاس فروخته و به منظور بیشتر شدن فروش این محصول طرح جدیدی در نظر داره. طبق گزارش ۹to5mac در طرح تعویض جدیدی که اپل در نظر داره، شما قادر خواهید بود تا با مراجعه به یکی از مراکز فروش محصولات این شرکت، هر گوشی‌ای که دارید حتی اگر روشن هم نشوند را تحویل داده و برای کمک خرید آیفون گیفت کارد دریافت کنید. همینطور کارمندان این فروشگاه تمامی اطلاعاتی که روی گوشی فعلی شما وجود داشته باشد را به صورت رایگان به آیفون جدیدتان منتقل خواهند کرد.
 

galaxys4broken-590x330 (1)


اپل برای انجام این برنامه با شرکت Brightstar Corp. که در بازار گوشی‌های کارکرده فعال است همکاری می‌کند. اپل پیش از این هم طرح‌های مشابهی برای جلب کاربران سایر پلتفرم‌ها اجرا کرده بود تا برای خرید محصولات این شرکت تشویق شوند، به عنوان مثال در طرحی به نام بازگشت به مدرسه، دانش آموزان به هنگام خرید آیفون، گیف کارت ۵۰ دلاری دریافت می‌کردند.


 

(54)(3)
به اشتراک گذاری نوشته: