سامسونگ مشغول فکر کردن روی ساعت هوشمند جدید


MTE5NDg0MDYyNjU5NjEwMTI3


بعد از ارائه‌ی ۵ عنوان ساعت هوشند (Gear Live، Gear Neo، Gear 2 Neo، Galaxy Gear، Gear Fit) مدیر بخش بازاریابی دستگاه‌های موبایلی سامسونگ Younge-hee Lee  ابراز کرده:

ما بیشتر از هرکس دیگری ساعت هوشمند تولید کرده‌ایم، حالا زمان آن است که دست نگه داریم چرا که محصول بهتری را برای ساخت در نظر داریم.
 بر طبق جزییات جدید که از پتنتی که این کمپانی سال گذشته به ثبت رسانده، احتمالاً ساعت بعدی سامسونگ صفحه‌ی دایره مانند با لبه‌های متحرک خواهد داشت تا برای موارد ره‌یابی هم مورد استفاده قرار گیرد. طبق آنچه که در این پتنت به ثبت رسیده این ساعت علاوه بر فناوری تشخیص تصاویر، قابلیت تشخیص اشیا و بارکد را خواهد داشت که احتمالاً نقش زیادی در سرویس Samsung Pay ایفا خواهد کرد تا خریدن را راحتتر کند.
 

Samsung-Tizen-Round-Smartwatch-2-630x561


علاوه براین موارد، این ساعت توانایی عمل کردن به عنوان کنترل تلویزیون، سوییچ برای کنترل از راه دور خودرو و نظارت بر سلامتی شما را داشته و بهتر از همه احتمالاً به دوربین هم مجهز خواهد بود. با معرفی اپل واچ، تمامی امکاناتی که در ساعت‌های هوشمند امروزی دیده بودیم را اپل در نظر گرفت و حتی با اضافه کردن کیفیت لوکس جایی برای کمی و کاستی نگذاشته ، این موضوع سامسونگ رو بر آن داشته تا به سمت گنجاندن فناوری‌های جدیدتر در ساعت هوشمند بعدی خودش بره.


 

(6)(3)

1 نظر برای «سامسونگ مشغول فکر کردن روی ساعت هوشمند جدید»

ارسال نظر

*