تا آیفون ۵S هست از ۶C خبری نخواهد بود!


iPhone6C_003


طبق شایعاتی که در این چند ماه مطرح شده‌اند گفته میشه که اپل امسال علاوه بر دو مدل آیفون جدیدی که جای ۶S و ۶S Plus را خواهند گرفت، یک مدل آیفون ۴ اینچی دیگر با نام ۶C را عرضه خواهد کرد تا طرفداران گوشی‌های جمع و جورِ ۴ اینچی هم بتوانند از فناوری‌های جدیدی مثل اپل پی که در آیفون ۵S گنجانده نشده بود استفاده کنند. اما براساس گزارش جدیدی که توسط یکی از تحلیلگران دقیق و خوش سابقه‌ی KGI Securities مطرح شده، احتمالاً آیفون ۶C تا سال میلادی بعدی عرضه نخواهد شد.
 

maxresdefault (1)
طبق گفته‌ی Ming-Chi Kou :

هیچ دلیل منطقی‌ای وجود ندارد که اپل تا آخر امسال چنین گوشی‌ای را تولید و ارائه کند چرا که آیفون ۵S هنوز هم در زمره‌ی گوشی‌های با قابلیت فراوان است و شاید تنها نقص آن پشتیبانی نکردن از سرویس پرداخت اپل یعنی اپل پی باشد. احتمالاً اپل با فروش ۵ تا ۷ میلیون دستگاهی آیفون ۵S در هر ۴ ماه از سال، ترجیح بده که لااقل تا آخر امسال جایگزین دیگری برای این گوشی در نظر نگیره.

با این گفته شاید تمام شایعاتی که در مورد عرضه شدن ۳ گوشی توسط اپل مطرح شده بود دیگه به خواب فرو بره اما این غول کوپرتینویی به شگفت زده کردن طرفدارانش هم مشهوره و احتمال داره برنامه‌ی دیگر در سر داشته باشه. اگر شما هم علاقه‌ی زیادی به نمایشگر ۴ اینچی دارید بهتره تا سال بعد صبر کنید. 


 

(15)(0)