اپل پتنت آلیاژ جدیدی را برای محو کردن خطوط پشتی آیفون ثبت کرده


iphone-6-antenna-lines


اگر شما هم از خطوط آنتن پشت آیفون ۶ یا ۶ پلاس خود چندان راضی نیستید باید گفت که خود اپل هم انگار علاقه‌ای به این خطوط ندارد. پشت آیفون‌ دو خط که در اصل از جنس پلاستیک هستند عبور کرده که این موضوع از زمان آیفون ۵ به بعد شکل گرفت. درست در پشت این خطوط بخش آنتن گوشی شما قرار دارد و اپل برای اینکه بدنه‌ی آلومینیومی آیفون مانع بلوکه شدن سیگنال‌های آنتن دهی شود مجبور شده این قسمت را پلاستیکی طراحی کند.
 

iphone6antenna

حالا انگار اپل در حال بررسی و رفع این تغییر ظاهر آیفون‌هایش است، در پتنت جدیدی که این کمپانی به ثبت رسانده اپل توضیح می‌دهد که قصد دارد تا ترکیبی از فلزی جدید برای بدنه‌ی گوشی خود بسازد که شباهت بسیاری به آلومینیوم فعلی آیفون‌ها دارد اما به‌گونه‌ای عمل کند که قادر باشد فرکانس‌های رادیویی را از خود عبور دهد تا ظاهر آیفون جدید شما شیک‌تر و خلوت‌تر به نظر برسد.

به‌مانند داستان همه‌ی پتنت‌ها، مشخص نیست که اپل چه زمان از این آلیاژ تازه در محصولات خود استفاده کند و برای همین نمی‌توان مطمئن بود که آیفون‌های بعدی به این شکل عرضه می‌شوند چراکه اطمینان از کارآمد بودن ماده‌ی جدیدتر نیاز به زمان دارد.

با این تصور که آیفون بعدی با این جنس از بدنه ساخته شود، ظاهر گوشی شما به‌مانند تصویر پایین خواهد بود. نظر شما در مورد این تغییر چیست؟
 

۲۳۴۳۹۲-۱۲۸۰


 

(17)(11)
به اشتراک گذاری نوشته:

2 نظر برای «اپل پتنت آلیاژ جدیدی را برای محو کردن خطوط پشتی آیفون ثبت کرده»

امکان ارسال نظر وجود ندارد