اپل عرضه‌ی نسخه‌ی طلایی اپل واچ به پیش‌خرید کنندگان عادی را آغاز کرد


maxresdefault


حدود یک ماه از عرضه‌ی رسمی نسخه‌های اسپرت و استیل ضدزنگ اپل واچ می‌گذرد و تابه‌حال ساعت تعداد زیادی از افرادی که آن را پیش‌خرید کرده بودند به دستشان رسیده. اکنون ارسال مدل طلایی اپل واچ که در این مدت تنها در عکس‌ها و یا به دست افراد مشهور دیده‌شده بود، برای افراد عادی‌ای که پیش‌ازاین موفق به‌پیش خرید آن شده بودند هم آغازشده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت بسته‌بندی مقوایی بیرونی این ساعت سفیدرنگ است و به‌مانند بسته‌بندی اپل واچ استیل ضدزنگ، شکلی مکعب مانند دارد که در برچسب کناری نوع طلای ۱۸ عیار بدنه‌ی ساعت عنوان‌شده است. اما لوازم داخل جعبه با نسخه‌های عادی کمی متفاوت است، جعبه‌ی درونیِ حاوی ساعت، از جنس چرم و خاکستری‌رنگ است که همچنین شیار اتصال MagSage اپل در آن تعبیه‌شده. همچنین این نسخه دارای دستمال تمیزکننده‌ای مطابق بارنگ ساعت است و کلمه‌ی Watch Edition به معنی نسخه‌ی طلا بودن این مدل روی این جعبه نوشته‌شده. مدل‌های استیل ضدزنگ جعبه‌ی داخلی‌ای از جنس پلاستیک دارند.
 


 

اپل واچ طلایی به هنگام روشن شدن برای اولین بار نوشته‌ای طلایی‌رنگ را نشان می‌دهد که سخن از جنس مواد استفاده‌شده در آن دارد، جنس نمایشگر این ساعت از نوع یاقوت کبود بوده، بدنه‌ی پشتی سرامیکی و کالبد آن طلای ۱۸ عیار است. اپل واچ طلایی رنج قیمت ۱۰ هزار تا ۱۷ هزار دلاری دارد.


 

(4)(0)

4 نظر برای «اپل عرضه‌ی نسخه‌ی طلایی اپل واچ به پیش‌خرید کنندگان عادی را آغاز کرد»

 1. Arshiaaa | تعداد نظرها: 3

  - ویرایش

  میشه یه آپدیت برا اپ سایتتون بدید خیلى بده نمیشه از توش مطالب قبل ترو دید کلن هیچى نداره فقط دسته بندی داره ک اونم زیاد خوب نیست مثلا ios یکى ٢ تا چیز توشه مرسى

  (3)(0)
   1. مهرگان | تعداد نظرها: 280

    - ویرایش

    متاسفانه این مشکلات داره میشه سه ماه که رفع نکردین شایدم بیشتر!حتى حتى یدونه اپدیت از اولش ندادید!بعضى وقتا هم اخبار ها لود میشه میره تو باقالیا سفید میشه.به طورى که من سایتتونو ترجیح میدم اخه طراحى درست حسابى هم نداره این اپ حداقل طراحى کدر و تخت! در مورد خود مطلب هم بگم شدیدا یدونه دلم خاست تا قبل از این فک نمیکردم انقد قشنگ باسه نسخه طلایى

    (2)(1)

امکان ارسال نظر وجود ندارد