کشته شدن نوجوانی که به دنبال سارق گوشی خود می‌گشت


find-my-iphone-640x426


آیا گوشی شما هم گم‌شده و یا به سرقت رفته؟ نگران نباشید چراکه اپ‌هایی مانند Find My iPhone تابه‌حال موجب پیدا شدن گوشی‌های خیلی از کاربران شده‌اند و خیلی به کارتان خواهند آمد. اما این داستان در مورد یک نوجوان ۱۸ ساله به نام جرمی کوک پایان خوشی نداشت.

طبق گزارش‌ها این نوجوان که به‌تازگی به دنبال گوشی گمشده‌اش بود بعد از یک درگیری جان‌باخته است، او که اواخر هفته گوشی خود را در یک تاکسی جاگذاشته دست آخر توانست به کمک یکی از اپ‌های جست‌و‌جوگر گوشی خود را پیدا کند. هنگامی‌که وی و یکی از بستگانش به آدرسی که به دست آورده بود مراجعه کرد، با سه مرد روبه‌رو شدند و بعد از بالا گرفتن دعوا و درگیری خودرویی که سه مرد در آن بودند اقدام به متواری شدن کردند، کوک که دستگیره در خودرو را گرفته بود از طرف یکی از مردان به وی تیراندازی شد و به علت جراحت وارده جان خود را از دست داد.
 

jeremy-cook-1
جرمی کوک


کمی بعد از حادثه پلیس لندن توانست خودرو و گوشی را پیداکرده و تحقیقات خود را ادامه دهد. بعدازاین اتفاق مقامات پلیس انگلستان نسبت به پیگیری گوشی و گجت‌های گم‌شده مردم به آن‌ها هشدار داده‌ و ابراز کرده‌اند که هیچ‌کس تصورش را هم نمی‌کرد که گم‌شدن یک گوشی می‌توانست موجب از دست دادن جان صاحب آن شود.


 

(17)(3)
به اشتراک گذاری نوشته: