عرضه‌ی نسخه‌ بتای F.lux برای iOS 8.4 + دانلود برای ویندوز


Flux1


شاید نام F.lux را نشنیده باشید اما این توییک به‌شدت به فکر خواب شب شماست. سازندگان گوشی‌های هوشمند برای مناسب بودن روشنایی نور نمایشگر محصولات خود در آنها حسگری تعبیه می‌کنند که به‌تناسب با نور محیط بهترین شدت نور را داشته باشد. اپل هم بیشتر از بقیه این ویژگی را در محصولاتش جدی گرفته و کمتر کسی است که با این موضوع مشکل داشته و یا در هنگام شب با شدت زیاد نور نمایشگر آیفونش برخورد کرده باشد.

ولی حقیقت این است که علاوه بر میزان روشنایی یک نمایشگر، میزان گرم بودن رنگ‌های تولیدشده هم مهم هستند. تحقیقات نشان داده که تماشای نمایشگری که ازلحاظ شدت گرمی رنگ‌های تولیدشده تنظیم نباشد می‌تواند منجر به ایجاد اختلال در الگوی خواب و حتی بی خوابی شود. برطبق تحقیقات مشخص شده که در حین روز بهتر است شدت رنگ‌ها خنک‌تر بوده و رنگ‌های گرم‌تر بیشتر مناسب تاریکی هوا و شب هستند. اگر این موضوع هم برای شما کاربر اپلی مهم است و در حال حاضر دستگاه خود را جیلبریک کرده‌اید می‌توانید از F.lux استفاده کنید.
 

IMG_2696
فعلاً نسخه بتای این توییک بانام ۰.۹۹۸۴ به همراه پشتیبانی از iOS 8.4 عرضه‌شده. قبل از گفتن چگونگی دریافت آن باید متذکر شویم که ازآنجایی‌که فعلاً نسخه‌ی بتای F.lux عرضه‌شده ممکن است به‌درستی کار نکند اما اگر شما کاربری هستید که در هنگام شب زیاد با دستگاه خود کار انجام می‌دهید بد نیست که یک‌بار این جیلبریک را امتحان کنید.

برای دریافت F.lux دستور همین نام را در Cydia جست و جو و نصب کنید، درضمن کاربران ویندوزی هم میتوانند این برنامه را به صورت رایگان از وب سایت F.lux دانلود و استفاده کنند. لطفاً برای جیلبریک iOS 8.4 به این مطلب مراجعه کنید.
 

دانلود ویدئو


 

(1)(1)

1 نظر برای «عرضه‌ی نسخه‌ بتای F.lux برای iOS 8.4 + دانلود برای ویندوز»

  1. حسين | تعداد نظرها: 12

    - ویرایش

    پاسخ

    جیلبریک کردن همه جوره به دیوایس اسیب میزنه مصرف باطرى ،پردازشگر، نبود امنیت در حفظ اطلاعات شخصى و.....اونوقت شما اینقدر تبلیغ میکنید براى جیل؟

    (2)(0)

ارسال نظر

*