انتشار تصاویر منتسب به بدنه آیفون ۶S


iphone_6s_roundup_header


باوجوداینکه امروز عرضه‌ی نسخه‌ی تازه‌ی iOS 8.4 و شروع به کار اپل موزیک خبرهای خوبی برای طرفداران اپل ساخت ولی بهتر از آن تصاویری منتسب به بدنه‌ی آیفون بعدی یا iPhone 6S منتشرشده که مشتاقان این گوشی هوشمند را بیشتر از قبل بی‌طاقت خواهد کرد.

منبع معتبر این تصاویر ابراز کرده که این عکس‌ها توسط یکی شرکت‌هایی که در زنجیره‌ی تولید قطعات اپل قرار دارند منتشرشده که میشه گفت شک و تردیدی برای اینکه نسل بعدی هم ظاهری مشابه با نسل فعلی آیفون‌ها خواهد داشت باقی نمی‌گذارد. اگر هم تغییراتی وجود داشته باشه احتمالاً برای جایگیری قطعات داخلی جدیدتر این گوشی در نظر گرفته‌شده.
 


 

در ادامه‌ی این گزارش گفته‌شده که بدنه‌ی آیفون ۶S کاملاً مشابه آیفون ۶ هست و ازلحاظ ابعاد و ضخامت هم تفاوتی دیده نمیشه. پیش‌ازاین گفته‌شده بود که آیفون ۶S به دلیل تعبیه شدن فناوری Force Touch همچنین بهره برده از بدنه‌ی مستحکم‌تر به‌احتمال‌زیاد ضخامت بیشتری خواهد داشت و کمی بزرگ‌تر به نظر خواهد رسید. در قسمت پشت بدنه هم خبری از لنز دوگانه نیست پس همان‌طور که گفته بودیم آیفون ۶S هم تک لنزی عرضه خواهد شد. تشکیلاتی  که در پشت شیار دوربین جای‌داده خواهند شد مشابه با آیفون ۶ بوده و همچنان با دو فلش و یک میکروفن در کنار دوربین استفاده خواهد شد. موضوع حذف خطوط پلاستیکی برای حفظ آنتن دهی آیفون این بار هم اجرا نخواهد شد، البته اپل به‌تازگی پتنت متریال جدید را به ثبت رسانده است و این موضوع برای ۶S بعید به نظر میرسید.

با دقت به تصاویر می‌توان دید که میکروفون، درگاه اتصال‌های مختلف و جایگاه اسپیکر هم به‌مانند نسل فعلی هستند. ولی مهم‌ترین تغییری که موردتوجه بسیاری قرارگرفته و حتی در این گزارش هم به آن اشاره‌شده، تغییرات جایگاه‌های قرارگیری تراشه‌های این گوشی است که به‌احتمال‌زیاد از تراشه‌ی محاسبات منطقی تازه‌ای استفاده خواهد شد. ولی هنوز مشخص نیست که در این تغییر چه تراشه‌ای جایگزین خواهد شد. به‌هرحال با این خبر مشخص شد که به‌مانند سایر آیفون‌های گذشته که در انتهای نام خود حرف S را یدک می‌کشیدند این بار هم‌تغییر ظاهری‌ای وجود نداشته و بیشتر تغییرات مربوط به جزییات سخت‌افزاری این گوشی هستند.


 

(9)(3)
به اشتراک گذاری نوشته:

2 نظر برای «انتشار تصاویر منتسب به بدنه آیفون ۶S»

 1. سعدي | تعداد نظرها: 2

  - ویرایش

  من یک مهندس الکترونیک ام
  از نظر من شرکت اپل اگه این منوال رو ادامه بده بزودی ناچار مجبور میشه شرکت رو تخته کنه
  چون خلاقیت اش کم شده من از نظر نو اوری شرکت سامسونگ رو قوی تر از شرکت اپل دو زمینه ساخت گوشی می بینم و در کل استیو جابز مرد خلاقیت در آپل هم مرد

  (2)(17)
  1. پس چرا سامسونگ شکل گلکسی اس۶ و رو از ایفون کپی کرده و چرا حسگر اثر انگشت رو اول سامسونگ تو گوشی هاش نذاشته و بعد اینکه اپل اون حسگر رو ساخت و تو ایفونs5 گذاشت ،سامسونگ رفت باز کپی کرد و تو گوشیش درست کرد

   (13)(1)

امکان ارسال نظر وجود ندارد