آیپاد هنوز نمرده؟!


۱۳۴۴۶-۸۲۰۷-Screen-Shot-2015-07-01-at-21728-PM-l


بعدازاینکه دیگر خبری از ساخت آیپاد تازه‌ای نشد تصور همه این بود که اپل علاقه‌ای برای جان دادن به این محصول پرخاطره‌ی خود ندارد اما انگار آیپاد هم به‌زودی به‌روزرسانی خواهد شد. پسازاینکه نسخه‌ی تازه‌ی آیتونز بانام ۱۲.۲ عرضه شد عده‌ای از کاربرها تصاویری از خانواده‌ی آیپاد را مشاهده کرده‌اند که علاوه بر اینکه اپ‌های تازه‌ی iOS را در نمایشگرشان نشان میدهند، رنگ‌بندی جدیدی پیداکرده‌اند که پیش‌ازاین کسی ندیده بوده.

۱۳۴۴۲-۸۱۹۶-۱۸۰۴۴-l
این رنگ‌های تازه عبارت‌اند از آبی، طلایی بژ و صورتیِ پررنگ. تصاویر این آیپادها با رنگ‌بندی تازه تنها زمانی نشان داده می‌شود که کاربر برای اولین بار آیپاد خود را به آیتونز متصل می‌کند.

از زمان عرضه‌ی آیفون ۵S در سال ۲۰۱۳ تاکنون اپل حرکت تازه‌ای برای این فرزند خود نکرده، تابه‌حال فقط محصولاتی مانند مک بوک‌ها و آیپدها رنگ‌بندی تازه‌ای را ارائه کرده‌اند اما رنگ آبی رویال و صورتی پررنگ را در هیچ‌کدام از محصولات اپلی ندیده بودیم. احتمال دارد که اپل با به کار بردن این رنگ‌بندی طرفداران بیشتری را به خرید این سری از محصولاتش جلب کند.
 

ipod_2015_colors


به گفته‌‌ی اپل اینسایدر این رنگ‌بندی تازه قرار است برای تمامی مدل‌های آیپاد عرضه شود و نه‌فقط یک مدل خاص، احتمال دارد که اپل در کنار رنگ‌بندی تازه‌، سخت‌افزار تازه‌ای را هم برای آیپادی که از سال ۲۰۱۲ تاکنون تغییر نکرده در نظر بگیرد. هنوز آیپاد نتوانسته به‌مانند برادران خود یعنی آیفون ۶ نمایشگری بزرگ‌تر از ۴ اینچ را تجربه کند.


 

(12)(1)

1 نظر برای «آیپاد هنوز نمرده؟!»

ارسال نظر

*