انتشار هفتمین نسخه بتای غیر عمومی El Capitan در کنار بازگشت نسخه پنجم عمومی


pic1_elcapitan-650x348


دور روز قبل که نسخه پنجم از سیستم عامل OS X El Capitan برای کاربران طرح بتای اپل ارائه شد ناگهان چند ساعت پس از عرضه از دسترس خارج شد اما امروز اپل بازهم با به‌روزرسانی‌های تازه‌ای بازگشته و هفتمین نسخه بتای OS X El Capitan 10.11 را برای توسعه‌دهندگانش عرضه کرده. همچنین قابلیت دریافت نسخه پنجم عمومی هم مهیا شده است.

این به‌روزرسانی دو هفته بعد از عرضه نسخه بتای غیر عمومی ششم و حدود دو ماه پس از معرفی خود El Capitan در اجلاس توسعه‌دهندگان اپل عرضه‌شده تا هرچه زودتر برای عرضه نهایی آماده شود. نسخه بتای هفتم برای توسعه‌دهندگان با شماره بیلد ۱۵A263e و نسخه بتای پنجم عمومی هم با شماره بیلد ۱۵A262e از طریق اپ استور مک و مرکز توسعه‌دهندگان اپل قابل دریافت است.
 

OS-X-El-Capitan-beta-7-download


به‌روزرسانی‌های چند هفته اخیر تغییرات ظاهری چندانی نشان نداده و بیشتر تغییرات در کالبد آن‌ها صورت گرفته تا باگ‌های بیشتری از این سیستم عامل رفع شده و عملکرد و سرعت بهتری را دربرداشته باشد. به‌مانند نسخه پنجم عمومی، نسخه هفتم هم همان ۳ تغییر ظاهری را از خود نشان می‌دهد.

El Capitan جایگزین و نسل بعدی Yosemite خواهد بود تا با ویژگی‌های بیشتر و سرعت‌بالای خود تجربه بهتری را در اختیار کاربران سیستم‌های مک قرار دهد. افزایش امنیت، بهینه‌سازی ۴۰ درصدی قدرت پردازش و رندرهای گرافیکی، تقسیم شدن نمایشگر، ارتقای اسپاتلایت و سافاری از جمله تغییرات این سیستم عامل است که قرار است تا پاییز امسال نهایی شود.


 

(1)(0)

ارسال نظر

*