انتشار گزارشی دیگر در تأیید تاریخ ۱۱ سپتامبر برای شروع پیش‌فروش آیفون ۶S


Step_4_3045093c


گزارش‌های اخیر در مورد تاریخ معرفی و عرضه آیفون ۶S و ۶S پلاس همگی بر روی معرفی این دو در تاریخ نهم سپتامبر تأکید داشته و حتی در آخرین خبرها متوجه شدیم که دو اپراتور بزرگ آلمانی هم مشغول آماده شدن برای ارائه پیش‌فروش آیفون‌های بعدی در یازدهم سپتامبر (۲۰ شهریور)  و احتمالاً پس از آن عرضه آیفون در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) هستند.
 

۶۳۰-a-leak-suggests-apple-iphone-6s-preorders-begin-on-september-11


در یک گزارش تازه که توسط وب‌سایت Mac4ever که پیش‌ازاین هم سابقه‌ی خوبی در اطلاع‌رسانی اخبار اپلی داشته منتشرشده گفته می‌شود که فرانسه هم درست در همین زمان آیفون‌های بعدی را در معرض پیش‌فروش قرار خواهد داد. این گزارش که توسط افراد نزدیک به شرکت های اپراتوری این کشور به‌دست‌آمده اضافه می‌کند که آیفون ۶S به‌صورت رسمی در ۱۸ سپتامبر در فرانسه و احتمالاً سایر مناطق عرضه خواهد شد، این تاریخ با زمان‌های مشابه در سال‌های قبل هم همخوانی بسیاری دارد.

سال گذشته که اپل دو آیفون ۶ و ۶ پلاس را عرضه کرده بود، این گوشی همزمان در امریکا، فرانسه، استرالیا، کانادا، آلمان، هنگ‌کنگ، ژاپن، سنگاپور، بریتانیا و پورتوریکو در تاریخ ۱۲ سپتامبر به معرض پیش‌فروش گذاشته شد. آیفون ۶S قرار است یک به‌روزرسانی نه‌چندان بزرگ نسبت به نسل قبلی خود باشد و تابه‌حال گزارش‌ها حاکی از تغییراتی چون ارتقا استقامت بدنه، افزودن فناوری فورس تاچ، دوربین بهتر و پردازنده قوی‌تر در این گوشی هستند.


 

(10)(0)

ارسال نظر

*