اولین ملاقات با آیفون Apple TV، ۶S و آیپد‌ جدید احتمالاً در نهم سپتامبر


DSC_4451


فصل شایعات مرتبط با آیفون‌های بعدی به‌شدت داغ است و زمان خیلی کمی تا پایان یافتن این حدس و گمان ها به دست اپل باقی‌مانده، بااین‌حال به نظر می‌رسد که اپل امسال هم به شیوه‌ی سال‌های گذشته‌ی خود آیفون‌های بعدی‌اش را در اوایل ماه سپتامبر معرفی کند.

طبق گزارش تازه‌ای که توسط جان پچکفسکی در وب‌سایت بازفید قرارگرفته است (آقای پچکفسکی سابقه‌ی خوبی در اعلام زمان‌ رویداد‌های قبلی اپلی داشته) ، به گفته‌ی منابع نزدیک به اپل و برنامه‌ریزی‌هایش احتمالاً رویداد سالانه‌ی پاییزی اپل که عموماً به معرفی آیفون‌های جدید منجر می‌شود، امسال در هفته‌ی منتهی به هفتم سپتامبر برگزار خواهد شد. البته چهارشنبه‌ی آن هفته یعنی نهم سپتامبر تاریخ مطمئن‌تری برای برگزار شدن چنین رویدادی است.

این رویداد تمرکز بسیاری بر روی معرفی نسل جدید آیفون یعنی ۶S و ۶S Plus خواهد داشت که هردو به فناوری فورس تاچ در نمایشگر، پردازنده‌ی پرقدرت A9، دوربین بهینه‌سازی شده و یک تراشه‌ی تازه‌ی برای برقراری ارتباط LTE با سرعت بیشتر مجهز خواهند شد.

همچنین انتظار می‌رود که اپل در این رویداد Apple TV جدیدی را که ظاهری از نو طراحی‌شده، کنترل تمام لمسی، حافظه‌ی بیشتر، پردازنده‌ی A8 ، یکپارچگی با دستیاری صوتی سیری، اپ استور تمام‌عیار و امکان نصب برنامه‌های جانبی خواهد داشت را معرفی میکند.
 


 

در کنار Apple TV و دو آیفون جدید، انتظار می‌رود که آیپدهای جدیدی هم در این مراسم معرفی شوند که البته این موضوع کمی غیرمعقول است چراکه معمولاً اپل آیپد‌های خود را در مراسم جداگانه‌ای در ماه اکتبر رونمایی می‌کند(سال گذشته هم به همین صورت بود)، احتمالاً در این مراسم خبری از آیپد پرو هم نخواهد بود و در زمان جلوتری معرفی خواهد شد.

سال گذشته اپل رویداد معرفی آیفون‌های خود را در نهم سپتامبر برگزار کرد و در همان زمان آقای پچکفسکی تاریخ این معرفی را به‌درستی حدود یک ماه زودتر اعلام کرده بود. دعوت‌نامه‌ی حضور در این مراسم هم حدود یک هفته نیم پیش از شروع رویداد برای خبرنگاران ارسال خواهد شد.

با معرفی دو آیفون بعدی در تاریخ چهارشنبه نهم سپتامبر، به‌احتمال‌زیاد تاریخ پیش‌فروش این گوشی جمعه همان هفته یعنی یازدهم سپتامبراست و زمان شروع عرضه‌ی اولین سری از این گوشی برای خریداران از ۱۸ سپتامبر آغاز خواهد شد. دو محصول دیگر که Apple TV و آیپد هم با چنین تأخیرهایی عرضه میشوند. ویدئوی زیرجمع بندی اطلاعات فعلی موجود در مورد آیفون بعدی است.
 

دانلود ویدئو


 

(6)(0)