انتشار پنجمین نسخه بتای iOS 9 در کنار WatchOS 2 برای توسعه‌دهندگان


۱۳۵۱۲-۸۳۲۸-betas-150708-l


بعد از ارائه‌ی ششمین نسخه بتای OS X 10.11 El Capitan به توسعه‌دهندگان در این هفته، شب گذشته بازهم یک به‌روزرسانی دیگری برای دستگاه‌های اپلی ارائه شد و این بار پنجمین نسخه بتای iOS 9 و WatchOS 2 برای توسعه‌دهندگان اپلی ارائه شدند.

گفته‌ می‌شود که این دو نسخه حاوی بهینه‌سازی‌هایی برای ساده‌تر شدن فرآیند تولید اپ برای توسعه‌دهندگان این پلتفرم است. WatchOS 2 اولین به‌روزرسانی مهم برای ساعت اپل واچ در سال جاری است که بارزترین ویژگی اضافه‌شده به آن قابلیت اجرای مستقل‌تر اپ‌های اصلی این ساعت از آیفون است.
 

ios-9-beta-5-610x423


پنجمین نسخه iOS 9 در حالی منتشر می‌شود که همه‌ی اپلی‌ها منتظر عرضه شدن نسخه نهایی این به‌روزرسانی هستند تا بتوانند از ویژگی‌های جدیدی چون بهینه‌سازی در مصرف باتری و روان‌تر بودن سیستم‌عامل دستگاه خود بهره‌ی بیشتری ببرند.

این دو به‌روزرسانی به هدف تست شدن توسط طرح توسعه‌دهندگان اپل ارائه‌شده و برای دریافت iOS 9 beta 5 می‌توان به قسمت تنظیمات General > Software Update مراجعه کرد، کاربران توسعه‌دهنده اپل واچ هم می‌توانند از طریق مراجعه به بخش تنظیمات اپل واچ در آیفون و مراجعه به General > Software Update این به‌روزرسانی را دریافت کنند.


 

(2)(0)

ارسال نظر

*