پلی‌استیشن ۴ رسماً به کیبورد و ماوس مجهز می‌شود


۵۱DOWU3FW1L._SL1000_


اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به بازی‌های ژانر تیراندازی اول‌شخص هستید احتمالاً هیچ ابزاری را بهتر از یک عدد کیبورد و ماوس ندانسته و ترجیح می‌دهید برای لذت بردن از بازی‌های این‌چنینی از کامپیوتر شخصیتان استفاده کنید. Hori نام یک شرکت معتبر تولید لوازم و ابزارهای جانبی درزمینهٔ بازی و سرگرمی است که به‌تازگی عنوان کرده که با ساخت کیبورد و ماوس پلی‌استیشن ۴ قصد دارد بازی خورهای بیشتری را به سمت این کنسول هدایت کند.

نام این دستگاه که Tactical Assault Commander 4 است به کمک اتصال USB قصد دارد تا ۴ دکمه‌ی اصلی کیبوردهای استاندارد به هنگام بازی را برای دسته DualShock 4 پلی‌استیشن تعریف کند.
 

همان‌طور که از تصاویر این دستگاه مشخص است سایر دکمه‌های دسته‌ی پلی‌استیشن ۴ در کنار تاچ پد در این وسیله جای‌داده شده‌اند. Hori چهار سال پیش هم مدل Tactical Commander 3 را برای فراهم کردن کیبورد و ماوس برای کنسول نسل قبلی یعنی پلی‌استیشن ۳ عرضه کرده بود اما از دید بسیاری نحوه‌ی تبدیل جهت‌دهی آنالوگ تعریف‌شده در دسته‌ی پلی‌استیشن ۳ به حرکات یک ماوس در آن به‌خوبی انجام‌نشده بود و درنتیجه عملکردش چندان موردقبول واقع نشد، احتمالاً تجربه‌ی ۴ ساله‌ی Hori کمک بسیاری در بهینه‌سازی Tactical Assault Commander 4 خواهد داشت.

زمان عرضه‌ی این کیبورد و ماوس در حدود ماه اکتبر امسال یعنی درست زمانی که سروکله‌ی بازی محبوبی چون Call Of Duty Black Ops III پیدا خواهد شد اعلام‌شده و شاید این زمان بهترین فصل برای انجام چنین بازی‌هایی است. قیمت تقریبی این محصول در حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ دلار خواهد بود.


 

(7)(0)

ارسال نظر

*