تماشا کنید: ویدئوی رندری از آیفون ۶S طراحی‌شده برای تولیدکنندگان لوازم جانبی


New iPhone 6s & 6s Plus design leak.mp4_20150802_114436.616


عموماً تا پیش از معرفی یک محصول فناوری تازه، تصاویر بی‌کیفیت و بعضاً باکیفیتی از یک نمونه از آن محصول برای ایجاد اشتیاق بیشتر میان طرفداران در اینترنت منتشر می‌شود. آیفون ۶S هم تا به امروز این‌گونه بوده و تصاویر و شایعات بسیاری را حول گوشی هوشمند بعدی اپل دیده و شنیده‌ایم.

ویدئویی جدیدی در وب‌سایت uswitch قرارگرفته که به کمک کامپیوتر طراحی‌شده (CAD) و گویا هدف اصلی آن معرفی ابعاد و جزییات ظاهری آیفون ۶S برای تولیدکنندگان قطعات جانبی ازجمله قاب محافظ گوشی است تا به کمک آن لوازم سازگار با آن محصول را بسازند.
 

دانلود ویدئو
 

از مشاهده‌ی این تصاویر رندر شده ویژگی خاص و تازه‌ای را نمی‌توان برداشت کرد اما مهم‌ترین موضوعی که باز به‌مانند گذشته مطرح می‌شود احتمال ضخیم‌تر شدن این دوگوشی است. قطعاً ماجرای Bendgate را به یاد دارید، در آن زمان اعتراضات بسیاری به نحوه باریک بودن بیش‌ازحد آیفون و امکان خم شدن آن از طرف عده‌ی زیادی مطرح شد. این باور وجود دارد که برای به وجود نیامدن دوباره‌ی چنین موضوعی این بار آیفون کمی ضخیم‌تر ساخته شود، البته نه با اختلاف زیاد. 
 


 

در حال حاضر آیفون ۶ با نمایشگر ۴.۷ اینچی ضخامت ۶.۹ میلی‌متری دارد اما در رندر ویدئوی این پست ضخامت آیفون ۶S عدد ۷.۱ میلی‌متر را نشان می‌دهد، ممکن است با در نظر گرفتن این ضخامت برای مدل کوچک‌تر، آیفون ۶S پلاس ضخامتی ۷.۲ یا ۷.۳ میلی‌متری داشته باشد. در مورد دوربین هم باید گفت که در این تصاویر خبری از بیرون‌زدگی حلقه‌ی لنز آیفون ۶ نیست و شاید این افزایش ضخامت موجب از بین رفتن آن شده است.


 

(5)(0)
به اشتراک گذاری نوشته: