انتشار نسخه بتای پنجم OS X El Capitan برای توسعه‌دهندگان اپل


۲۴be52a1902ed0dcefea48b290107f80


بازهم یک سه‌شنبه دیگر و انتشار یک به‌روزرسانی تازه از اپل، این شرکت یک هفته بعد از انتشار نسخه بتای چهارم OS X El Capitan برای توسعه‌دهندگان خودش حالا امروز دوباره یک سورپرایز دیگه داره و نسخه پنجم این به‌روزرسانی بتا رو منتشر کرده.

معمولاً برنامه‌ی انتشار به‌روزرسانی‌های اپل به این صورت هست که هر دو هفته یک به‌روزرسانی بتا آماده و منتشر میشه و به نظر میرسه که این‌بار در این به‌روزرسانی ویژگی تازه‌ای گنجانده نشده و در عوض حاوی رفع ایرادات و افزایش کارایی کلی این سیستم‌عامل هستش.
 

El-Capitan-beta-5
این اولین باری است که اپل دو نسخه از این سیستم‌عامل رو تنها به فاصله یک هفته منتشر میکنه که میتونه به این معنی باشه که تیم توسعه‌دهنده‌ی اصلی این غول بزرگ ویژگی‌های جدیدتری را اضافه کرده و حالا قصد دارند هرچه زودتر مشکلات مرتبط با اضافه شدن این ویژگی‌ها رو برطرف کنند تا نسخه عمومی OS X El Capitan در پاییز آماده انتشار باشد.

OS X El Capitan نسخه جدیدی از سیستم‌عامل مک‌های اپل هست که پیش‌ازاین بانام OS X Yosemite ساخته و منتشر می‌شد و حالا بانام و ویژگی‌های تازه‌ای تا پاییز امسال به‌صورت نهایی در دسترس کاربرهای اپل قرار خواهد گرفت.


 

(2)(0)