Paper by FiftyThree – طراحی ، نقاشی و یادداشت‌ ساده و روان


Paper-App-on-iPad-with-Pencil-Stylus-by-53


اکثر اپلیکیشن‌های طراحی و نقاشی در صدد این هستند که تمام ابزارهای دنیای واقعی را شبیه‌سازی کنند و همه‌ی جزئیات را در بر داشته باشند اما Paper by Fiftythree سعی کرده تا حس و حال راحتی کار کردن با کاغذ و قلم را به کاربر منتقل کند. به همین خاطر هر لحظه که یک ایده برای طراحی یک محصول یا یک طرح برای کسب و کارتان به ذهنتان برسد و هر موقع که هوس کنید منظره‌ی پیش رویتان را نقاشی کنید، می‌توانید آیپدتان را بردارید و بی‌معطلی، بدون این‌که چیزهای زیادی را تنظیم کنید و یا پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهید، طراحی را شروع کنید.

ویژگی‌های برنامه

  • ۵ نوع قلم اصلی برای نوشتن، طراحی و رنگ‌آمیزی کردن دارد. علاوه بر ۵ ابزار اصلی، یک جعبه برای کشیدن نمودار دارد که با آن می‌توانید با همان سرعتی که فکر می‌کنید،  الگوریتم و فلوچارت بکشید!

  • برای کار با برنامه می‌توانید از قلم هوشمند ساخته‌ی FiftyThree هم استفاده کنید. طراحی منحصر به فرد این قلم به نحوی است که می‌توانید ضخامت و شدت رنگی که کشیده می‌شود را با این قلم کنترل کنید.

تا همین چند وقت پیش هم بسیاری ابزارها و ویژگی‌های این برنامه رایگان نبود. اما اکنون برنامه به همراه تمام ابزارهایش همراه با قابلیت بک‌آپ نامحدود روی iCloud، به صورت رایگان در اختیار عموم است.

قابل نصب بر روی

فقط آیپد با iOS 7.0 یا جدیدتر

لینک‌های دریافتbadge new 3


 

 

(0)(0)

ارسال نظر

*