Pocket – الآن ذخیره کنید، بعداً مشاهده کنید


Pocket-app


در طول روز با اپلیکیشن‌های مختلف کار می‌کنیم، به سایت‌های مختلف سر می‌زنیم و در صفحات شبکه‌های اجتماعی متعددی گشت می‌زنیم. در این روند بارها و بارها به مطلب، عکس یا ویدئویی برخورد می‌کنیم که برایمان جالب است ولی فرصت خواندن یا دیدن‌اش را نداریم. نهایتاً آن صفحه از وب را bookmark می‌کنیم و یا لینک مورد نظر را جایی یادداشت می‌کنیم تا بعداً به آن مراجه کنیم. اغلب اوقات هم فراموش می‌کنیم که به آدرس‌ها یا bookmark ها مراجعه کنیم و محتواهای مورد علاقه‌مان را مرور کنیم. Pocket این مشکل را حل می‌کند!

نحوه‌ی کار برنامه

یک حساب کاربری در Pocket برای خود ایجاد می‌کنید و از آن‌پس با هر دستگاهی (آیفون، آیپد، تبلت، لپ‌تاپ و …) از هرجایی که باشید و با انواع مرورگرهای وب (Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer) می‌توانید متن، عکس، ویدئو یا هر محتوای دیگری که در اینترنت می‌بینید را ذخیره کنید تا بعداً در وقت فراغت مشاهده کنید.

  • اپلیکیشن‌های بسیاری با Pocket سازگارند، یعنی علاوه بر چیزهایی که در صفحات وب می‌بینید، چیزهایی که در اپلیکیشن‌ها هم می‌بینید را می‌توانید ذخیره کنید.

  • حتی بدون اتصال به اینترنت هم می‌توانید چیزهایی که ذخیره کرده‌اید را مطالعه کنید. (در قسمت تنظیمات برنامه می‌توانید انتخاب کنید که برای ذخیره‌کردن محتواها فقط از اینترنت wi-fi استفاده شود تا اینترنت همراه‌تان هدر نرود).

  • Pocket چیزهایی که ذخیره کرده‌اید را در یک قالب ساده و آسان، در کنار هم به شما نمایش می‌دهد. می‌توانید راحت انتخاب کنید و مشاهده کنید.

  • تا هر حدی که می‌خواهید مطلب و عکس و … ذخیره کنید و نگران این‌که سردرگم شوید نباشید، Pocket مطالب بهتر و مرتبط‌تر را نشانه‌دار می‌کند تا راحت‌تر پیدایشان کنید.

  • به کمک برچسب‌ها، دسته‌بندی‌ها و دفترچه‌هایی که Pocket در اختیارتان می‌گذارد می‌توانید چیزها را منظم‌تر ذخیره کنید و متعاقباً راحت‌تر پیدایشان کنید.

  • پس از این‌که مطلبی را دیدید می‌توانید آن را در آرشیو، برای مراجعات بعدی ذخیره کنید یا اگر نیازی به آن ندارید، حذف‌اش کنید

با پرداخت درون برنامه‌ای می‌توانید از قابلیت‌های بیشتر از جمله قابلیت جست‌‌وجوی کلمه در بین انواع محتوا برخوردار شوید و یا از برچسب‌های پیشنهادی برنامه برای منظم‌تر شدن فایل‌ها بهره‌مند شوید.

با Pocket دیگر نیاز نیست چیزی را bookmark کنید، برای خودتان ایمیل کنید و یا آدرس لینک، ذخیره و یادداشت کنید، فقط کافی است هرچیز که وقت برای خواندنش ندارید را در جیب‌تان بگذارید!

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵ ، آیفون ۶ و آیفون ۶+

نسخه‌ی اندروید لازم برای دستگاه‌های مختلف، متفاوت است.

لینک‌های دریافتbadge new 3 badge 122 

(0)(0)

ارسال نظر

*