گویا طرح ۳۰ روزه تست گلکسی‌های سامسونگ برای آیفونی‌ها حرکت بسیار هوشمندانه‌ای بوده


Screen-Shot-2015-08-21-at-9.49.51-AM


پس از عرضه‌ی گوشی‌های ارتقا یافته‌ی امسال خود پیش از عرضه آیفون‌های جدید، روز گذشته سامسونگ موقعیت را مناسب دید و یک طرح تشویقی جالب برای کاربران گوشی های اپل در نظر گرفت و در آن عنوان کرد که به ازای یک دلار حاضر است سه کهکشانی جدید خود یعنی گلکسی نوت ۵ ، گلکسی S6 Edge و S6 Edge+ را به مدت ۳۰ روز در اختیار این دسته از افراد قرار دهد تا شاید نظرشان در مورد خرید این گوشی‌ها عوض شود. در ادامه این طرح همچنین کاربران آیفونی می‌توانند همان شماره تلفن خود را داشته و علاوه بر تماس و پیامک رایگان از اینترنت دیتای مجانی استفاده کنند.

Samsung-640x353


فروش بی‌نظیر دو آیفون ۶ و ۶ پلاس اپل از سال گذشته تا به امروز تأثیر به‌شدت منفی بر فروش پرچم‌داران سامسونگ داشته و جای چندان تعجبی نیست که این گوشی ساز کره‌ای اجرای چنین برنامه‌ای را در این مدت در سرخود پرورانده بوده. اما انگار این طرح برای سامسونگ خیلی خوب از آب درآمده چراکه امروز این شرکت ابراز کرده که چند ساعت پس از شروع این طرح تعداد گوشی‌هایی که برای آن افراد در نظر گرفته بوده به‌سرعت به پایان رسیده است.

تمامی گلکسی‌هایی که برای این طرح درنظرگرفته شده بود چند ساعت پس از شروع توسط کاربرانی که به دنبال تازه‌ترین و جدیدترین گجت‌ها هستند به پایان رسیده است. ما در حال حاضر مشغول کار بروی فراهم کردن دستگاه‌های دیگر برای قرار دادن در اختیار کاربران بیشتر هستیم.

گویا سامسونگ برای رویارو نشدن با شکست‌های فروش پرچم‌دارانش در سال گذشته امسال شمشیر را از رو بسته است.


 

(4)(0)

3 نظر برای «گویا طرح ۳۰ روزه تست گلکسی‌های سامسونگ برای آیفونی‌ها حرکت بسیار هوشمندانه‌ای بوده»

 1. Sir DanY | تعداد نظرها: 14

  - ویرایش

  به نظر من اگه سیستم عامل آی او اس، روی گلکسی اس سیکس نصب بود، بهترین گوشی سال بود از هر جهت!
  اپل قول قدرتمند با سخت افزار پنج برابر ضعیف تر از اس سیکس ، ازش ناب تره ...
  زنده باد استیو

  (2)(2)
  1. مهرگان | تعداد نظرها: 280

   - ویرایش

   رو چه حسابى اینو میگى؟ ایفون شش از گکلسى اس فایو به مقدار قابل توجه، قویتر بود! بعدشم اونى که اپل رو متمایز میکنه صفحه بسیار عالى با وجود تراکم پایین و دوربین عالى باتوجه وصوح پایین و متال هست! لطفا این حرف رو جایى نگید اس شش خو ش یه کپى از ایفون شش

   (1)(3)
 2. مهرگان | تعداد نظرها: 280

  - ویرایش

  دامدونگ(سامسونگ) کالسکه(گکلسى) اس شش و پلاس جتى جلو ایفون هم کم اوردن! حالا فکر کن همون پردازنده تو صفحه بسیار بزرگتر و با حضور ایفون با مشخصات سخت افزارى بالا! امسال اومد تلاش کنه جا نمونه بد تر گند زد

  (1)(3)

امکان ارسال نظر وجود ندارد