عرضه شدن دومین نسخه بتای عمومی iOS 9 و OS X El Capitan


the-fourth-beta-build-of-ios-9-is-now-available-for-download-487463-2


بازهم یک به‌روزرسانی دیگه از اپل و این بار انتشار دومین نسخه‌ی بتای عمومی iOS 9 و OS X El Capitan درست دو هفته بعد از انتشار اولین نسخه‌ی بتای این دو صورت گرفته تا کاربرهای اپل با چشمه‌ای ازآنچه در آینده‌ی نزدیک در iOS 9 رخ خواهد داد آشناتر شوند.

دیروز هم مطلع شدیم که اپل چهارمین نسخه‌ی بتای iOS 9، OS X El Capitan و WatchOS 2 را برای توسعه‌دهندگان طرح بتای پولی خودش عرضه کرد. اما کاربرهای عزیزی که طبق مطالب آموزشی قبلی ما توانسته بودند در طرح بتای عمومی اپل ثبت‌نام کنند و اولین نسخه بتای عمومی iOS 9 را به‌صورت رایگان دریافت کردند اکنون می‌توانند دومین نسخه را به‌راحتی دریافت و استفاده کنند.
 

ios-9-public-beta-2
مدت‌ها بود که نسخه‌های بتای عمومی تنها برای OS X El Capitan عرضه می‌شد ولی این بار دومی هست که اپل چنین کاری را برای iOS 9 هم انجام می‌دهد. چهارمین نسخه‌ی بتای غیرعمومی iOS 9 چندین ویژگی جدید ازجمله بازگرداندن هوم شیرینگ به بخش موسیقی، تغییرات جزئی در اپ موزیک و تنظیمات خود iOS، قابلیت عکس گرفتن با دکمه‌های کم‌وزیاد شدن صدا و چندین ویژگی دیگر… که احتمالاً در نهایت همگی در قالب نسخه نهایی iOS 9 در اختیار همه قرار خواهند گرفت.
 

اگر در حال حاضر در بخش دریافت به‌روزرسانی‌های بتای عمومی وب‌سایت اپل ثبت‌نام کرده و یا از اولین نسخه‌ی بتای iOS 9 استفاده می‌کنید کافی است به Setting > General > Software Update رفته و به‌صورت هوایی این به‌روزرسانی را دریافت کنید. دوستانی هم که قصد دریافت نسخه جدید OS X El Capitan رادارند در صورت عضویت در طرح بتا می‌توانند با مراجعه به اپ استور مک این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

اگر هم به‌تازگی قصد انجام چنین کاری رادارید می‌توانید به پست‌های قبلی ما سر بزنید و بعد از ثبت‌نام در بخش بتای وب‌سایت اپل اقدام به دریافت این به‌روزرسانی کنید. 


 

(3)(0)

4 نظر برای «عرضه شدن دومین نسخه بتای عمومی iOS 9 و OS X El Capitan»

  1. با سلام
    من مک بوکم رو به ای ال کاپیتان بتا ۵ اپذیت کردم اما بعد از اتمام اپدیت یه یوزر مهمان به سیستمم اضافه شده
    هرکاریم میکنم نمیره

    (0)(0)
  2. عالیه من هر روز نوچه را چک میکنم و اخبار اپل را دنبال میکنم بروزرسانیشم دریافت کردم اپل همیشه بهترین بوده و هست به نظر من اندروید دیگه حرفی برا گفتن نداره و این یه شکست بزرگیه در برابر ios باتشکر از نوچه.

    (7)(0)

ارسال نظر

*