Slated – صفحه‌کلید مترجم


 

slated


افراد زیادی هستند که از کودکی زمان زیادی صرف یادگرفتن زبان انگلیسی کرده‌اند و به دلیل نداشتن علاقه یا شرکت نکردن پیوسته در کلاس‌ها یا بی‌حوصلگی هنوز هم انگلیسی بلد نیستند! شرایط وقتی خیلی سخت می‌شود که انگلیسی ندانید و بخواهید به کشور دیگری سفر کنید یا این‌که ناچار باشید با کسی در محیط کار یا درس انگلیسی صحبت کنید. Slated مشکل شما را نه تنها برای زبان انگلیسی بلکه برای همه‌ی زبان‌های دیگر هم حل می‌کند. با Slated می‌توانید با دوستتان به انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ده‌ها زبان دیگر صحبت کنید حتی اگر هیچ‌کدام‌تان آن زبان را بلد نباشید!

نحوه‌ی کار برنامه

Slated در واقع نوعی صفحه‌کلید است که به صفحه‌کلید آیفون یا آیپد شما اضافه می‌شود.

  • زبان مبدا و مقصد را انتخاب می‌کنید و سپس خیلی راحت در حین این‌که به زبان خودتان تایپ می‌کنید، کلمات به زبان مقصد ترجمه و نوشته می‌شوند
  • عبارت‌هایی که به زبان‌های دیگر دریافت می‌کنید را می‌توانید در صفحه‌کلید Slated کپی کنید و ترجمه‌شان را ببینید

در  Facebook،  WeChat، Line ، Viber یا هر اپلیکیشن دیگری که با متن سروکار دارد می‌توانید از این برنامه استفاده کنید. هم‌چنین هنگامی که به سفر می‌روید می‌توانید چیزهایی که می‌خواهید بگویید را به زبان خودتان بنویسید و ترجمه‌اش را به افراد محلی نشان دهید و جملات و عباراتی که این‌طرف و آن‌طرف می‌بینید را در صفحه‌کلید گوشی وارد کنید و معنی‌شان را بفهمید.

قابل نصب بر روی

iOS 8.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵ ، آیفون ۶ و آیفون ۶+

قیمت

اپ‌استور : ۹.۹۹ دلار

ویترین سیب‌چه : ۳۹ هزار تومان

لینک‌های دریافتbadge new 3

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید


 

(2)(0)

ارسال نظر

*