انتشار سومین نسخه بتای عمومی iOS 9 + والپیپرهای رتینا iOS 9


iOS-9-on-3-up-iPhone


در ادامه‌ی عرضه پنجمین نسخه بتا از iOS 9 در کنار WatchOS 2 برای توسعه دهندگان، اپل برای به‌روزرسانی سیستم‌عامل کاربران طرح بتای این کمپانی بزرگ و برای بار سوم بعد از عرضه اولین و دومین نسخه بتای عمومی iOS 9 بار دیگر نسخه‌ی دیگری را تحت عنوان iOS 9 beta 3 عرضه کرده است. نسخه دوم دو هفته پیش در ماه جولای منتشرشده بود.

نسخه بتای سوم iOS 9 برای تمام کاربرانی که در طرح بتای وب‌سایت اپل ثبت‌نام کرده‌اند به‌صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. نام بیلد این نسخه (۱۳A4325c) دقیقاً با نسخه پنجم بتای iOS 9 یکی است که خبر از شباهت بسیار ویژگی‌های این دو دارد.
 

ios-9-public-beta-3


اپل طرح بتای عمومی به‌روزرسانی‌های خود را در اوایل جولای امسال به راه انداخت تا کاربران iOS 9 ، OS X 10.11 و WatchOS 2 بتوانند طعم تغییرات تازه را زودتر از موعد چشیده و اپل را از ایرادات موجود باخبر سازند. اگر در حال حاضر از نسخه‌های قبلی بتای iOS 9 استفاده می‌کنید می‌توانید با مراجعه به Setting > General > Software Update این به‌روزرسانی را به‌صورت هوایی دریافت کنید.

اگر هنوز به جمع کاربران طرح بتای اپل نپیوسته اید می‌توانید با مراجعه به دو مطلب قبلی که در مورد نحوه ثبت‌نام و نصب این نوع به‌روزرسانی‌ها است این فرآیند را انجام دهید.
 

iOS-9-Wallpapers


همیشه در هر به‌روزرسانی از نسخه‌های بزرگ iOS یا سیستم‌عامل مک، تعدادی والپیپر و تصاویر پس‌زمینه‌ی تازه‌ای در کنار تغییرات مهم ارائه می‌شوند، برای همین اپل در کنار عرضه این نسخه و نسخه بتای پنجم iOS 9 برای توسعه‌دهندگانش، تصاویر رنگارنگ زیبایی را برای نشان دادن قدرت نمایشگر رتینای دستگاه‌های خود منتشر کرده است. درصورتی‌که قصد به‌روزرسانی به نسخه بتا را نداشته و علاقه‌مند به دیدن و استفاده از این تصاویر هستید می‌توانید با مراجعه به لینک زیر این تصاویر را دریافت کنید. (حجم تصاویر کمی بالاست پس شکیبا باشید).

لینک دریافت والپیپرها به صورت تکی

لینک دریافت والپیپرها به صورت یکجا

اپل در ادامه‌ی برنامه‌های خود قصد دارد تا نسخه نهایی iOS 9 را تا ماه اواخر ماه میلادی بعد به‌صورت عمومی عرضه کند.


 

(5)(0)

6 نظر برای «انتشار سومین نسخه بتای عمومی iOS 9 + والپیپرهای رتینا iOS 9»

ارسال نظر

*