Zombies , Run – با فرار کردن از دست زامبی‌ها لاغر شوید


۱۲۸۰-zombies-run_0


اگه از سرگرمی های معمولی و روزمره تون خسته شدید، اگه دویدن یا بولینگ بازی کردن دیگه براتون هیجان‌انگیز نیست و حتی شهربازی رفتن با دوستاتون هم فایده نداره، این برنامه رو امتحان کنید.

بند کفشاتون رو سفت ببندید، گوشی‌ها رو بذارید توی گوشتون و قدم‌های اول رو بردارید. هنوز ۹۰ متر راه نرفته‌اید که صداشون رو می‌شنوید!! صدای نفس‌های از ته حلق و صدای ناله به راحتی شنیده می‌شه، باید خیلی نزدیک باشن! همه جا هستن! تنها کاری که از دستتون بر میاد اینه که بدوید. Zombies, Run! یه بازی دویدنی و یه ماجراجویی همراه با موسیقیه که با همکاری نویسنده­ی برجسته نائومی آلدرمن طراحی شده.

نحوه‌ی کار برنامه

هر بار دویدن یه مأموریته که شما قهرمان اون مأموریت هستید. برنامه یه نمایش موسیقایی رو طوری پخش می­کنه که احساس می­کنید از همه طرف صدا داره میاد و به این ترتیب در دل یه ماجراجویی با زامبی‌ها قرار می‌گیرید. اکثر کاربرها معتقدند که این بازی خیلی هیجان‌انگیزه چون ترکیب جالبی از سرگرمی و بازی و برنامه‌های قدم­شماره. در حین این بازی می تونید قدم بزنید، بدوید و بپرید!

  • فضای بازی‌ و موسیقی‌ها به نحوی است که ناخودآگاه شما را مجبور به دویدن می‌کند!

  • در حین دویدن به موسیقی‌ای گوش می دید که ترکیبی است از آهنگ‌های پرتنش برنامه به علاوه‌ی چیزهایی که از آهنگ‌های موجود روی دستگاه­تون انتخاب کرده اید.

  • می‌تونید با بقیه‌ی کسانی که سراسر دنیا این بازی رو دنبال می کنند مسابقه بگذارید

  • این برنامه با اپلیکیشن health در iOS ارتباط برقرار می کنه و داده های مربوط به فعالیت های بدنی شما در این برنامه در اون جا هم ثبت میشه

نکته: شاید نوع موسیقی و فضای این برنامه در طولانی مدت برای سلامت روح و ذهن شما مضر باشد!

قابل نصب بر روی

iOS 7.1 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵ ، آیفون ۶ و آیفون ۶+

اندروید ۴.۰ به بالا

لینک‌های دریافت

badge new 3 badge 122


 

(0)(0)

ارسال نظر

*