Afterlight – به عکس ها حال و هوایی قدیمی دهید


Screenshot-2014-08-15-09.33


تعداد برنامه‌هایی که برای ادیت کردن عکس و ویدئو وجود دارند کم نیست و هر روز هم به این جمع اضافه می‌شود اما Afterlight چیزی بیشتر از تنها فیلترهای معمولی است و دارای انواع مختلفی از ابزارها، بافت‌ها و تغییرات نیز هست. بعد از این که این اپ را خریداری می‌کنید می‌توانید با یکی دو خرید درون برنامه‌ای مجموعه‌تان را کامل کنید: مجموعه‌ای به نام فیلم‌های فوری که شما را به روزهای دوربین‌های قدیمی برمی‌گرداند و مجموعه‌ای از وال‌پیپرها که ۱۵ الگوی طراحی شده با دست را به مجموعه‌تان اضافه می‌کند.

خوشبختانه برای استفاده از Afterlight نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست و هنگام باز کردن برنامه تنها دو گزینه‌ی دوربین و گالری عکس‌ها به چشم می‌خورند. یکی از نکات منفی این برنامه این است که نمی‌توانید قبل از گرفتن عکس، اثر فیلترهای مختلف را در حالت دوربین امتحان کنید. Afterlight به طور کلی ۵۶ فیلتر مختلف دارد که گذشته از فیلترهای سیاه و سفید زیبای آن بیشتر افکت‌ها مشکلات و ایرادهای عکس‌های گرفته شده با دوربین‌های آنالوگ قدیمی مثل نگاتیوهای نور دیده و عکس‌هایی که خوب ظاهر نشده‌اند را بازسازی می‌کنند.

قاب‌ها و ماسک‌های جذاب و پرتعداد یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این اپ هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید یکی از حروف الفبا یا شکل‌های مختلف را به عکس‌هایتان اضافه کنید یا کارت پستال بسازید و آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

قابل نصب روی

iOS 6.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ

اندروید ۴.۰.۳ به بالا

قیمت

اپ استور: ۰.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۳ هزار تومان

گوگل پلی: ۰.۹۹ دلار

لینک‌های دریافتbadge new 3 badge 122برای خرید ریالی نسخه‌ی iOS برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)

ارسال نظر

*