Akinator the genie – با پرسیدن چند سوال، ذهن شما را می‌خواند!


Akinator-android-torrejoncillo


Akinator یک بازی اینترنتی طراحی شده بر اساس هوش مصنوعی است که در سال ۲۰۰۷ ارائه شد و در سال ۲۰۱۰ نسخه‌ی اپلیکیشن موبایل آن ارائه شد. جالب است که هنوز هم با گذشت ۵ سال از ارائه‌ی نسخه‌ی موبایل آن، هنوزهم اکثر اوقات در دسته‌ی اپ‌های پرفروش اپ استور قرار دارد.

نحوه‌ی بازی

یک شخصیت معروف اعم از هنرپیشه، موسیقی‌دان، سیاستمدار، ورزشکار یا یک شخصیت افسانه‌ای یا کارتونی را انتخاب می‌کنید و بازی با جن akinator را شروع می‌کنید. Akinator شروع می‌کند به پرسیدن سوال‌هایی که با جواب آن‌ها بتواند حدس بزند شما چه شخصیتی را انتخاب کرده‌اید. اگر قبل از پرسیدن ۲۵ سوال بتواند جواب را حدس بزند، از شما می‌پرسد که آیا درست حدس زده است یا نه! و اگر سه بار پشت سرهم جواب را اشتباه حدس بزند از شما می‌خواهد جواب درست را وارد کنید تا بتواند پایگاه داده‌اش را کامل کند و در آینده بهتر بتواند حدس بزند.

ویژگی‌های برنامه

  • برای سرگرمی بیشتر می‌توانید با Myworld بازی کنید. یعنی به جای شخصیت‌های معروف، از Akinator بخواهید که حدس بزند دوستان و فامیل‌های شما چه کسانی هستند. نکته‌ی خیلی عجیب اینه که Akinator می‌تونه شما رو حدس بزنه حتی اگر تا به حال باهاش بازی نکرده باشید! اگر باور ندارید، از دوستان‌تون بخواهید که بازی کنند و شما رو به عنوان سوژه‌ی بازی در نظر بگیرند و نتیجه را ببینید.

  • جن Akinator دوست دارد که هرچه بیشتر به چالش کشیده شود، بنابر این هرچه که شخصیت‌ها و کاراکترهایی که انتخاب می‌کنید بیشتر دور از ذهن باشد، جایزه و امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید.

  • به مرور زمان می‌توانید قفل تم‌های جدید را بشکنید و با جن Akinator در قالب شخصیت‌های مختلف؛ کابوی، خون‌آشام و … بازی کنید.

نکته: برای بازی با Akinator نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵

نسخه‌ی اندروید لازم برای دستگاه‌های مختلف، متفاوت است

قیمت

اپ استور و گوگل پلی : ۱.۹۹ دلار

ویترین سیبچه : ۷ هزار تومان

لینک‌های دریافتbadge new 3 badge 122

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید


 

(4)(0)
به اشتراک گذاری نوشته:

1 نظر برای «Akinator the genie – با پرسیدن چند سوال، ذهن شما را می‌خواند!»

ارسال نظر

*