تمامی آیفون‌های ۶ اس پلاس در امریکا پیش‌خرید شدند اما ۶ اس هنوز موجود است


iphone6s-splash


اپل طبق قولی که داده بود پیش‌فروش آیفون‌های ۶ اس را از شنبه و رأس ساعت ۱۱ به‌وقت‌تهران در آمریکا آغاز کرد تا خریداران بتوانند نهایتاً طی ۲ الی ۳ هفته‌ی آینده در جمع صاحبان جدیدترین آیفون این شرکت باشند.

مثل همیشه مشتاقان خرید آیفون به وب‌سایت این شرکت هجوم آورده و حتی این وب‌سایت را باکمی مشکل و اختلال در فرآیند خرید روبه‌رو کردند. ازجمله نکات جالبی که دیروز مشخص شد پرطرفدار بودن رنگ تازه‌ی آیفون یا همان قرمز طلایی است که به‌خصوص کاربران آمریکایی از آن استقبال خوبی کردند.
 

iPhone_6_Plus_pricing_screenshot.0


حتی چینی‌ها هم از خریداران سایر کشورها عقب نماندند و طی ۱۲ ساعت تمام آیفون‌های پیش‌فروش شده به اتمام رسید که البته آیفون قرمز طلایی در این کشور هم از سایر رنگ‌های دیگر زوتر ته کشید.

در حال حاضر تمامی رنگ‌ها و ظرفیت‌های آیفون ۶ اس پلاس عرضه‌شده برای پیش‌فروش در آمریکا به اتمام رسیده‌اند اما مدل کوچک‌تر یعنی ۶ اس هنوز قابل پیش‌خرید است. این موضوع تعداد کمتر آیفون ۶ اس‌ پلاس‌ها را نسبت به آیفون ۶ اس نشان می‌دهد و اینکه احتمالاً طرفداران بیشتری نسبت به پارسال به سمت این مدل ۵.۵ اینچی خواهند رفت. طبق آخرین نظرسنجی نوچه مشخص شد که حدود ۷۰ درصد از نوچه‌ای‌ها هم مایل به ارتقا گوشی خود و خرید یکی از آیفون‌های ۶ اس هستند. البته نظرسنجی انتخاب بین ۶ اس و ۶ اس پلاس هم بسیار نزدیک به هم بود.
 

iphone_6s_plus_2_3_weeks


 

(6)(0)

3 نظر برای «تمامی آیفون‌های ۶ اس پلاس در امریکا پیش‌خرید شدند اما ۶ اس هنوز موجود است»

امکان ارسال نظر وجود ندارد