اپل راضی از استقبال طرفداران آیفون ۶ اس و در شرف ثبت رکورد فروشی دیگر


۱۶۹۱۸۸۴۶۹-۱


اپل و تیم این شرکت به رهبری تیم کوک در مراسم هفته گذشته رونمایی از آیفون‌های خود با اعتمادبه‌نفس کاملی به روی صحنه رفتند و شاید دلیل این روحیه بالای آن‌ها را اکنون‌که نزدیک به یک هفته از معرفی آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس می‌گذرد بتوان فهمید. این شرکت دیروز به‌صورت رسمی اعلام کرد که از میزان استقبال و تعداد بالای پیش‌خرید آیفون‌های جدید خود کاملاً راضی است. همچنین ابراز کرد که در مسیر درستی گام برداشته و در نزدیکی شکست دادن رکورد فروش هفته‌ی اول سال گذشته خودش است.
 

screen shot 2015-09-09 at 2.28.47 pm


واکنش مشتریان به آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس به‌شدت قوی بود چیزی مشابه با پیش‌بینی ما از میزان فروش در این بازه از زمان بوده است. در تلاش هستیم که فروش بیشتری را داشته باشیم و برای همین تعداد زیادی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس را برای روز گشایش فروش این محصولات در جمعه‌ی بعدی آماده کرده‌ایم.

بسیاری از تحلیل‌گران و کارشناسان بر این باورند که شکست رکورد فروش هفته اول آیفون‌های سال گذشته اپل کار دشوار و غیرممکنی خواهد بود. اپل سال گذشته توانست در روز اول تعداد ۴ میلیون درخواست برای پیش‌خرید آیفون ۶ و ۶ پلاس دریافت کند و در طی یک هفته این میزان به ۱۰ میلیون رسید.
 

iPhone-6s-How-to-Pre-order-for-new-iPhones


در حال حاضر وضعیت موجود بودن آیفون‌های جدید در وب‌سایت‌های فروشنده این گوشی نشانگر خوبی از علاقه شدید کاربران به رسیدن این دو به دستشان است، به‌خصوص که استقبال از آیفون ۶ اس پلاس و رنگ قرمز طلایی به‌شدت بالا بوده و منجر به اتمام موجودی این گوشی در اکثر نقاط جهان شده. کمی به عقب‌تر که برویم به سال ۲۰۱۳ و زمان عرضه آیفون ۵ اس و ۵ سی می‌رسیم که اپل توانسته بود در هفته اول تعداد ۹ میلیون از این دو آیفون را پیش‌فروش کند. سال ۲۰۱۲ هم آیفون ۵ در هفته اول آمار ۲ میلیون دستگاه پیش‌فروش شده را از آن خودکرده بود.


 

(6)(0)

1 نظر برای «اپل راضی از استقبال طرفداران آیفون ۶ اس و در شرف ثبت رکورد فروشی دیگر»

امکان ارسال نظر وجود ندارد