عرضه نسخه بتای هشتم OS X El Capitan برای توسعه‌دهندگان در کنار نسخه بتای ششم عمومی


os-x-el-capitan-install-hero


اپل روز گذشته رسماً برای هشتمین بار نسخه بتای دیگری از سیستم‌عامل OS X EL Capitan خود را برای توسعه‌دهندگانش عرضه کرد. این انتشار حدود دو هفته پس از عرضه‌ی نسخه بتای هفتم این سیستم‌عامل رخ‌داده است و با شماره بیلد ۱۵A279b از طریق اپل استور مک و یا بخش توسعه‌دهندگان مرکزی این شرکت قابل دریافت است. نکته مهم‌تر عرضه نسخه ششم بتای عمومی این سیستم‌عامل برای کاربرانی است که در طرح بتای اپل ثبت‌نام کرده‌اند.
 

beta


در مورد تغییرات اعمال‌شده در این نسخه از به‌روزرسانی باید گفت که به‌مانند گذشته تغییری دیده نمی‌شود و به‌احتمال‌زیاد بیشتر کار بر روی کالبد و به‌روزرسانی درونی این پلتفرم صورت گرفته است. البته در نسخه پیشین شاهد چند تغییر ظاهری در این سیستم‌عامل بودیم.

باوجوداینکه اپل اجراشدن رویداد خود در هجدهم شهریور را تأیید کرده اما دلیل نمی‌شود که نسخه‌های بتای سیستم‌عامل نوینش همچنان به سمت کاربران سرازیر نشوند. El Capitan قرار است با ویژگی‌های جدیدی چون یک نوع فونت سیستمی جدید، Mission Control از نو طراحی‌شده، قابلیت تقسیم شدن تصویر و کار کردن به‌صورت هم‌زمان بر روی دو برنامه، اسپاتلایت کامل‌تر و سافاری مجهزتر و … جایگزین Yosemite شود. دوستانی که در طرح بتای اپل ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به اپ استور مک و باز کردن تب Updates این به‌روزرسانی را دریافت کنند.


 

(0)(0)

1 نظر برای «عرضه نسخه بتای هشتم OS X El Capitan برای توسعه‌دهندگان در کنار نسخه بتای ششم عمومی»

ارسال نظر

*