Private Albums Pro – ویدئوها و عکس‌های شخصی‌ را پشت ماشین‌حساب مخفی کنید!


pr_source


همیشه پیش میاد که می‌خواهید یه عکس یا ویدئو توی گوشی موبایل به دوست یا همکارتون نشون بدید. اکثر وقت‌ها نگران این هستید که ویدئوها یا عکس‌های شخصی‌ تون که قبل یا بعد اون عکس هستند رو ببینند و برای همین نمی‌تونید با خیال راحت گوشی رو به دست‌شون بدید. از طرفی هم این امکان وجود نداره که همیشه عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی رو سریع از روی گوشی بردارید و به کامپیوتر یا جای امن دیگه منتقل کنید و اصولاً این موارد تا مدتی در گوشی شما باقی می‌مونن. Private Albums Pro یه برنامه‌ی جالب و یه راه حل برای این مشکل هست.

قابلیت‌های برنامه

  • آیکون برنامه شبیه آیکون برنامه ی ماشین‌حسابه ولی داخل اون می‌تونید آلبوم‌های مختلف از عکس‌های شخصی‌تون درست کنید و عکس‌ها رو از گالری اصلی حذف کنید و با خیال راحت گالری اصلی گوشی رو دست دیگران بدید

  • می‌تونید برای باز شدن برنامه، رمز عبور هم بگذارید تا دوست‌های شیطونی که از این برنامه و آیکون اون باخبر هستند نتونن به اطلاعات دسترسی پیدا کنن.

  • انتقال عکس‌ها از طریق کابل USB با استفاده از iTunes امکان پذیره.

  • می‌تونید عکس‌های داخل این برنامه رو به پیامک یا ایمیل اضافه کنید و یا در دراپ‌باکس قرار بدید.

نکته: اگر این برنامه را از روی گوشی پاک کنید، تمام عکس‌ها و ویدئوهای مخفی از بین خواهند رفت. قبل از پاک‌کردن برنامه آن‌ها را با استفاده از کابل USB یا از طریق ایمیل و دراپ‌باکس، ذخیره کنید.

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵ ، آیفون ۶ و آیفون ۶+

قیمت

اپ استور : ۰.۹۹ دلار

ویترین سیبچه : ۳ هزار تومان

لینک‌های دریافتbadge new 3

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید

(14)(2)

2 نظر برای «Private Albums Pro – ویدئوها و عکس‌های شخصی‌ را پشت ماشین‌حساب مخفی کنید!»

امکان ارسال نظر وجود ندارد