آموزش تماشای نطق اصلی رویداد ۱۸ شهریور اپل به‌صورت زنده بر روی تمامی دستگاه‌ها


september-9-wallpaper-splash-1024x768


اگر اخبار اپلی نوچه را دنبال کرده باشید حتماً اطلاع دارید که این هفته اپل رویدادی را برای معرفی چند گجت و محصول جدید خود در سالن اجتماعات بیل گراهام واقع در سان‌فرانسیسکو تدارک دیده است.

مثل همیشه مهم‌ترین اتفاق این مراسم آیفون‌های جدید هستند و در کنار آن محصولات دیگری مثل Apple TV و آیپدها و یا نسخه‌های جدیدی از سیستم‌عامل‌های این کمپانی رونمایی و معرفی می‌شوند. سال گذشته همین موقع بود که اپل با شعار one more thing اپل واچ را رونمایی کرد اما امسال بر روی پوستر این مراسم Hey Siri, give us a hint نوشته‌شده است و هنوز نمی‌دانیم که راز این جمله چیست.
 

maxresdefault


این رویداد رأس ساعت ۹:۳۰ چهارشنبه‌شب برگزار خواهد شد و اگر شما هم علاقه‌مند به رونمایی این محصولات به دست خود تیم کوک هستید می‌توانید به روش‌های زیر اقدام به تماشای آن کنید.

تماشای رویداد هجدهم شهریور بر روی دستگاه‌های اپلی:

  • دستگاه‌های iOSی مثل آیفون، آیپاد و آیپد که از نسخه iOS 7 و جدیدتر استفاده می‌کنند.

  • سیستم‌های مک با مرورگر سافاری نسخه ۶.۰.۵ و نسخه OS X 10.8.5 به بالا.

  • نسل دوم و نسل سوم Apple TV با نسخه نرم‌افزار ۶.۲ و بالاتر.

لینک

تماشای رویداد هجدهم شهریور بر روی دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ مایکروسافت

اپل امسال برای اولین بار شرایط تماشای این مراسم را برای سایر پلتفرم‌هایی چون ویندوز فراهم کرده. البته مایکروسافت هم برای برجسته‌تر کردن ویندوز ۱۰ در کنار مرورگر Edge که قابلیت پخش ویدئوهای آنلاین یا HLS را دارد این شرایط را تنها برای کاربران این نسخه از ویندوز مهیا کرده است. برای تماشا کافی است به آدرس موردنظر در وب‌سایت اپل مراجعه کنید.

لینک

تماشای رویداد هجدهم شهریور بر روی سایر دستگاه‌های غیر از ویندوز ۱۰

تماشای این مراسم بر روی ویندوزهای قدیمی‌تری چون ویندوز ۸ ، ویندوز ۷ و ویستا و یا ویندوز کهن XP مثل قبل تقریباً غیرممکن خواهد بود ولی ممکن است با این ترفند موفق به تماشا نطق اصلی تیم کوک شوید.

به کمک نرم‌افزارهایی که امکان پخش آنلاین را فراهم می‌کنند و لینک زیر،  شانس خود را امتحان کنید. ویژگی Network Streaming در نرم‌افزار VLC Media Player این کار را برای شما انجام خواهد داد. لینک زیر همان لینکی است که Apple TV ها این مراسم را از آن دریافت و پخش می‌کنند.

لینک
 

vlc-jpg


تماشای رویداد هجدهم شهریور بر روی دستگا‌ه‌های اندرویدی

  • نسخه اندروید VLC برای اندروید و استفاده از لینک بالا

  • استفاده از اپ Ustream و امید به اینکه رسانه‌ای دیگری هم به‌صورت قانونی اجازه پخش آنلاین این مراسم را از اپل گرفته باشد.

vlc


 

(6)(0)

ارسال نظر

*