مقایسه شانه‌به‌شانه جزییات آیپد پرو و مایکروسافت سرفیس پرو ۳


۶۳۵۴۶۵۱


آیپد پرو بزرگ‌ترین تبلت اپل در رویداد هفته گذشته این شرکت بالاخره رونمایی شد. اپل در این مراسم تلاش بسیاری کرد تا ابعاد نمایشگر و خود این تبلت را منطقی جلوه دهد و البته هنوز از دید بسیاری از افراد تبلت با این ابعاد بی‌معنی و بسیار بزرگ است ولی باید این را بدانیم که هدف اپل از ساخت آیپد پرو به چالش کشیدن کامپیوترهای قدرتمند رومیزی و تبلت‌های گران‌قیمت‌تر بازار نظیر سری سرفیس مایکروسافت است.

آیپد پرو به همراه قلم اپل و کیبورد هوشمندش رقیب سرسختی برای سومین محصول از سری تبلت‌های مایکروسافت پرو خواهد بود. سرفیس پرو ۳ حدود یک سالی می‌شود که عرضه‌شده و ویژگی‌ها و پلتفرم مخصوص به خود را دارد. اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به‌صرف علاقه یا نیاز کاری قصد خرید یک تبلت غول‌آسا رادارید بد نیست مقایسه شانه‌به‌شانه این دو محصول را در جدول زیر مطالعه کنید.

همان‌طور که مشخص است آیپد پرو از دوربین بهتر، نمایشگر شفاف‌تر، پشتیبانی از سیم‌کارت و حسگرهای بیشتری بهره‌مند است که البته قیمت مدل کامل‌تر آن‌ را هم کمی بالاتر خواهد برد. آیپد پرو را در تلویزیون نوچه تماشا کنید.


 

(0)(0)

1 نظر برای «مقایسه شانه‌به‌شانه جزییات آیپد پرو و مایکروسافت سرفیس پرو ۳»

  1. مهرگان | تعداد نظرها: 280

    - ویرایش

    پاسخ

    جالبه بدونید نسخه اى که کاربردش از لحاظ قدرت برابر این ایپده( اونم نه به طور کامل) مدل core i7 هستش. اونم تصحیح ویدیو هاى اچ دى! قیمتش هم از هزار و پونصد دلار تازه شروع میشه! تا قبل از ایپد پرو هم بخاین از امریکا سورفیس بخرین صدو پنجاه دلار تخفیف میده براى سورفیس.قلمش هم به این طبیعى و دقت نیست. سیمکارت هم نمیخوره. به اندازه ایپد هم واسه صفحه لمسى بهینه نیست. خلاصه بگم که بحز این گکلسى نوت هم هستش که البته اصلا هیچ کارى ازش بر نمیاد و با اینا مقایسه نمیشه

    (2)(0)

ارسال نظر

*