احتمالاً آیفونی باریک‌تر از آیفون ۶ ساخته نخواهد شد


iphone-6-gold-back


بااینکه به نظر می‌رسد اپل امسال تلاش بیشتری در حفظ و جلوگیری از لو رفتن اطلاعات دقیق‌تری از آیفون تا روز معرفی آن کرده اما بازهم تا به امروز شایعات متعددی از دوگوشی هوشمند بعدی این غول کوپرتینویی به بیرون درز کرده است. یکی از شایعاتی که در مورد ظاهر آیفون ۶S و ۶S پلاس تقریباً حتمی خواهد بود مشابه بودنشان با نسل فعلی است، بااین‌وجود بازهم گزارش تازه‌ای شایعه‌ی افزایش ضخامت این گوشی را تأیید می‌کند.
 

apple_iphone_6_handson_5s_thick_ndtv


این گزارش که توسط وب‌سایت اخبار آلمانی‌زبان اپل بانام iPhone-Ticker منتشرشده حاکی از این است که آیفون ۶S به‌طور ناچیزی از نسل فعلی ضخیم‌تر ساخته‌شده. گویا این اطلاعات برگرفته از مشاهده‌ی اولین سری از قاب‌های محافظ این گوشی در چین است و اینکه قاب‌های جدید ۰.۲ میلی‌متر از نسل فعلی جادارتر ساخته‌شده‌اند.

چنین گزارشی همخوانی خوبی با شایعات مطرح‌شده پیشین دارد و اینکه این افزایش ضخامت ممکن است یکی به دلیل افزوده شدن فناوری فورس تاچ به نمایشگر آیفون ۶S بوده و یا اپل قصد داشته هیچ بهانه‌ای برای خم شدن آیفونش به دلیل باریکی بیش‌ازحد به‌جا نگذارد.
 

iphone-cases-overviewb


موضوع بعد نگرانی عده‌ای از حذف برآمدگی دوربین این گوشی است و این احتمال می‌رود که این افزایش ضخامت نقشی در از بین رفتن آن نداشته و بازهم در آیفون ۶S حضورداشته باشد. نکته دیگری که در اثر افزایش ضخامت آیفون بعدی باید به آن اشاره کرد بلااستفاده بودن قاب‌های محافظ فعلی آیفون ۶ برای آن است و اینکه احتمالاً افراد مشکل‌پسند باید بیشتر صبر کنند تا قاب دلخواه آن‌ها برای آیفون ۶S شان ساخته شود. ویدئوی زیر به‌سادگی میزان تفاوت ضخامت قاب و هردو آیفون ۶ و آیفون ۶S را نشان می‌دهد.
 

دانلود ویدئو


 

(2)(3)

1 نظر برای «احتمالاً آیفونی باریک‌تر از آیفون ۶ ساخته نخواهد شد»

  1. مهرگان | تعداد نظرها: 280

    - ویرایش

    پاسخ

    خیلى از دوستان بیرون بودن دوربین رو عیب میدونن اما جالبه بدونید میرید و کلى کیس خوشگل میخرید که تو او ندوربین بیرون زده نیست

    (0)(1)

ارسال نظر

*