Kwilt – همه‌ عکس‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی و جاهای دیگر را یک‌جا کنار هم داشته باشید


Use Kwilt to edit images, create custom 'Kwilts' and share from Mobile devices (PRNewsFoto/Kwilt)


احتمالاً با وجود این همه شبکه‌های اجتماعی مختلف و چیزهایی مثل Dropbox برای شما هم خیلی مشکل هست که عکس‌های مربوط به یک سفر، مناسبت یا خاطره‌ی خاص رو پیدا کنید و مرور کنید. باید مدتی فکر کنید تا به خاطر بیارید که عکس‌های مربوط به اون رو در کجا آپلود کرده‌اید و باید بین صفحات مختلف در وب بگردید تا پیدایشان کنید. 

Kwilt به شما امکان میده تا کنترل همه‌ی عکس‌هاتون در جاهای مختلف رو به دست بگیرید و هر لحظه که احساس نیاز می‌کنید بتوانید عکس مورد نظرتان را راحت پیدا کنید.

نحوه‌ی کار برنامه

شبکه‌های اجتماعی که در آن‌ها فعال هستید و عکس به اشتراک می‌گذارید اعم از فیس‌بوک، اینستاگرام، flickr، توییتر و… توده‌های اطلاعاتی که با آن‌ها کار می‌کنید مثل Dropbox را انتخاب می‌کنید و حساب‌های کاربری‌تان در جاهای مذکور را در پروفایل kwiltتان درج می‌کنید. از آن پس kwilt عکس‌های شما را فارغ از این‌که در کجا ذخیره شده‌اند به ترتیب تاریخ مرتب می‌کند و به شما نمایش می‌دهد. به این ترتیب از هرجا با هر دستگاه iOS ای می‌توانید به پروفایل Kwilt تان و در نتیجه به تمام عکس‌های‌تان در همه‌جای اینترنت دسترسی داشته باشید.

نکته: اگر با دستگاه خودتان وارد kwilt شوید، حتی عکس‌های ذخیره شده در گالری دستگاه هم به ترتیب تاریخ مرتب شده و در بین عکس‌هایتان نمایش داده می‌شود.

ویژگی‌های برنامه

  • Kwilt فقط یک ابزار برای مدیریت عکس‌ها نیست بلکه تمام ابزارهای ویرایش عکس مثل برش، فیلتر، از بین بردن قرمزی چشم و … رو هم در حد اپ‌های حرفه‌ای داره.

  • چون همه‌ی عکس‌ها رو کنار هم دارید می‌تونید کلاژهای جالب از اتفاقای مختلف درست کنید و یا عکس‌های مربوط به یک رویداد رو از جاهای مختلف پیدا کنید و کنار هم کلاژ کنید

  • می‌تونید عکس‌ها رو به تفکیک سایتی که در آن منتشر شده‌اند یا مکانی که عکس در آن گرفته شده، مشاهده کنید  

  • هم‌چنین می‌توانید داخل Kwilt عکس‌هایتان را پوشه‌بندی کنید و پوشه‌ها را نام‌گذاری کنید و یا بعضی عکس‌ها را به پوشه‌ی مورد علاقه یا منتخب که از قبل در برنامه ایجاد شده، اضافه کنید.

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵ ، آیفون ۶ و آیفون ۶+

لینک دریافتbadge new 3

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید


 

(2)(0)

ارسال نظر

*