MyPermissions – دسترسی شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها به اطلاعات خود را کنترل کنید


 

MyPermissions


امروزه هر اپلیکیشنی که بخواهید روی گوشی نصب کنید از شما می خواد که اجازه ی دسترسی به حداقل یکی دو برنامه‌ی دیگه و یا بخشی از اطلاعات شما رو داشته باشه. آیا برای شما هم پیش اومده که ناگهان از حجم زیاد اطلاعات که با اپلیکیشن های مختلف به اشتراک گذاشته اید، احساس ناامنی بکنید؟ یا این که فراموش کرده باشید که در تنظیمات هر برنامه دسترسی به چه اطلاعاتی رو مجاز کرده اید؟

MyPermissions این مشکلات رو حل می کنه. با داشتن این برنامه نیازی نیست که به تک تک برنامه های روی گوشی تون سر بزنید و سعی کنید از تنظیمات شون سر در بیارید. این برنامه به شما می گه که کدام اپلیکیشن ها وتا چه حدی به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند. هم­چنین اطلاع می ده که حساب کاربری تان در فیس بوک، گوگل، توییتر و یا اینستاگرام به چه اطلاعاتی دسترسی دارند تا شما بتونید اون دسترسی رو تایید کنید، محدود کنید و یا کلاً برنامه رو از روی گوشی تون پاک کنید.

نحوه‌ی کار با برنامه 

  • شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن‌هایی که می خواهید تحت کنترل داشته باشید رو انتخاب می کنید

  • در یک صفحه می تونید مشاهده کنید که در هر لحظه چه اپلیکیشن هایی به کدام بخش از اطلاعات شما دسترسی دارند. به طور مثال چه برنامه هایی مکان شما را ردیابی می کنند و چه برنامه هایی به فایل ها و عکس های شما دسترسی دارند

  • علاوه بر اپلیکیشن‌های منتخب شما، درکل هرگاه که برنامه احساس کند اطلاعات شما در خطر است و یا فرآیند مشکوکی دارد اتفاق می‌افتد، اطلاع‌رسانی می‌کند.

ویژگی‌های برنامه

  • از اطلاعات شما در برابر اکثر سرویس‌های آنلاین از جمله فیس­بوک، توییتر، گوگل +، اینستاگرام و دراپ باکس محافظت می کنه.

  • اطلاعات و داده های خصوصی شما رو جمع آوری یا نگه داری نمی کنه، صرفاً شما رو به سمت وبسایت های مربوط هدایت می کنه تا در همون جا اطلاعات تون رو وارد کنید.

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ . بهینه برای آیفون ۵

اندروید ۲.۳ به بالا

لینک‌های دریافت

badge new 3 badge 122 

 

 

(0)(0)

ارسال نظر

*