از سرکار گذاشتن کاربرها توسط سیری تا چادر زدن یک استرالیایی جلوی اپل استور سیدنی + نظر سنجی


۹th september siri


۱۲ روز پیش که یک‌بار دیگر شایعات پیرامون دو آیفون ۶ اس را برای شما همراهان نوچه جمع‌بندی کردیم دیدیم که اگر به دستیار صوتی اپل یعنی سیری جمله معروف نوشته‌شده بر روی دعوت‌نامه رویداد امسال را بگوییم او به‌هیچ‌عنوان نکته‌ای از این مراسم را به شما نگفته و می‌خواهد تا نهم سپتامبر صبر کنید.

حالا که چند ساعت بیشتر به این مراسم باقی نمانده به نظر می‌رسد که اپل پاسخ‌های دستیار صوتی‌اش را به‌روزرسانی کرده تا پاسخ‌های جالب دیگری را به افراد کنجکاو در مورد این مراسم تحویل دهد. یکی از جالب‌ترین پاسخ‌های سیری این است که :

به کسی نگی که بهت گفتم ولی از یک شخص مطمئن شنیدم که می‌گفت… اوه‌ه‌ه ، تیم (تیم کوک) داره نگام می‌کنه.
 

siri 9th september


او حتی یکی از پاسخ‌های خود را به‌صورت اعداد باینری یا صفر و یک می‌دهد که بازهم به‌جز نهم سپتامبر به نکته دیگری اشاره نمی‌کند. این طرز پاسخ دادن سیری نشان از علاقه‌ی اپل به حفظ رازهای آیفون‌ 6 اس و سایر اتفاقات این مراسم داشته و تابه‌حال هم هرچه تصویر و اطلاعات در مورد آیفون به بیرون درز کرده معمولاً از منابع چینی یا غیررسمی در اینترنت پخش‌شده است.

اتفاق جالب دیگر در حاشیه عرضه دو آیفون جدید، چادر زدن یک شهروند سیدنی جلوی اپل استور این شهر است، البته این آقا از سه‌شنبه‌شب در این محل حضور پیداکرده است. استرالیا در میان کشورهایی است که جز اولین دریافت‌کنندگان آیفون جدید هستند و احتمالاً این شخص اولین کسی است که دستش به آیفون ۶ اس خواهد رسید.
 

COYgOBJU8AANDi2


اگر در هر نقطه‌ی دیگری غیر از ایران سکونت دارید می‌توانید به کمک جدول زیر از زمان دقیق رویداد اپل باخبر شوید، راه دیگر هم سر زدن به صفحه شمارش معکوس این مراسم خواهد بود. برای آشنایی با روش های تماشای زنده این مراسم به این مطلب مراجعه کنید.

بهترین اتفاق مراسم امشب از دید شما چیست؟

  • آیفون 6 اس و 6 اس پلاس ( تعداد نظرها 27, 48% )
  • معرفی زمان عرضه iOS 9 ( تعداد نظرها 21, 38% )
  • آیپد پرو ( تعداد نظرها 4, 7% )
  • Apple TV ( تعداد نظرها 2, 4% )
  • آیپد مینی 4 ( تعداد نظرها 2, 4% )

تعداد شرکت کنندگان: 40 نفر

Loading ... Loading ...


 

(5)(0)

1 نظر برای «از سرکار گذاشتن کاربرها توسط سیری تا چادر زدن یک استرالیایی جلوی اپل استور سیدنی + نظر سنجی»

ارسال نظر

*