Sky Gamblers Air Supremacy – رقابت جنگنده‌های هوایی


Untitled-1


قبل از شروع این بازی همه چیز رو کنار بگذارید، چون یه نبرد هوایی سخت در پیش دارید که ناخودآگاه شما رو به لبه‌ی صندلی می‌کشونه و نمی‌تونید سر جاتون بشینید! این بازی یه شبیه ساز پروازه که شما رو در موقعیت خلبان یک جنگنده‌ قرار میده و اوج گرفتن و فرود اومدن، نابود کردن افراد دشمن و شلیک کردن به هیولاهای خشمگین و خیلی چیزای دیگه رو باهاش تجربه می‌کنید.

ویژگی‌های برنامه

  • کیفیتی در حد بازی‌های کنسول : جلوه‌های صوتی و بصری مثل تغییر نور در روز و شب مثل نور واقعی، اشعه‌های خورشید و …

  • قابلیت بازی چند نفره و آنلاین : در این حالت می‌تونید دوستانتون رو به بازی دعوت کنید و در تیم‌های مخالف با هم رقابت کنید یا در قالب یک تیم، در کنار هم به جنگیدن با دیگران مشغول بشید.

  • قابلیت انتخاب از بین چند نوع رقابت: می‌تونید از بین انواع رقابت‌هایی که برای بازی وجود داره، به دلخواه یکی را انتخاب کنید، مثلاً ادامه دادن تا زمانی که اعضای یک تیم به طور کامل بمیرند و از بین بروند، سعی در کشتن تعداد بیشتری از افراد حریف قبل از به پایان رسیدن زمان بازی و…

  • با هر سن و مهارتی می‌تونید با Sky Gamblers بازی کنید چون می‌تونید میزان سختی برنامه رو مطابق با مهارت و توانایی‌تون تغییر بدید، مثلاً می‌تونید کنترل جنگنده رو به برنامه بسپارید تا به صورت اتوماتیک حرکت کنه و خودتون فقط به پرتاپ کردن موشک و راهبری اسکادران بپردازید.

  • سازگار با AirPlay و Apple TV

قابل نصب بر روی

iOS 7.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ

قیمت

اپ استور : ۰.۹۹ دلار

ویترین سیبچه : ۳ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۷۷۰ مگابایتbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید


 

(0)(0)

ارسال نظر

*