تماشا کنید: انتشار تصاویری از دو آیفون ۶S که قرار است در وب‌سایت اپل قرار گیرند


iphone 6s website.mp4_20150908_093937.894


همان‌طور که از ویدئوی زیر مشخص است این تصاویر از یک نمایشگری گرفته‌شده که در حال نشان دادن عکس‌های تبلیغاتی دو آیفون ۶S در ۴ رنگ که به همان شکل و سبک معرفی محصولات اپلی در وب‌سایت این شرکت قرار داده می‌شود است.

شعارنوشته شده برای نشان دادن استقامت بدنه‌ی این دوگوشی جمله‌ی Stronger than Ever انتخاب‌شده که به معنای محکم‌تر از همیشه بوده و احتمالاً منظور اصلی آن استفاده از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ است که پیش‌ازاین گفته‌شده بود که هردو آیفون به کمک این جنس آلومینیوم ساخته خواهند شد. این متریال که اولین بار در اپل واچ مورداستفاده قرار گرفت قرار است خیال اپل و کاربرانش را از رخ ندادن Bendgate در امسال راحت کند.
 

دانلود ویدئو
 

همچنین ابعاد آیفون ۶S در تصاویر این ویدئو  138.2 در ۶۷.۶ در ۷.۱ میلی‌متر نشان داده‌شده است که طبق شایعه‌های قبلی درست ۰.۲ میلی‌متر از آیفون ۶ ضخیم‌تر است. تعبیه کردن ویژگی‌هایی مثل فورس تاچ ازجمله دلایل اصلی این افزایش ضخامت است.

آخرین تصویر این ویدئو رنگ‌های ارائه‌شده برای دو آیفون را نشان می‌دهد که به‌وضوح می‌توان نوشته و رنگ آیفون قرمز طلایی را در کنار سه آیفون بارنگ‌های دیگر هم دید. احتمالاً فردا یا روز بعد آن با چنین تصاویری البته این بار به‌صورت رسمی در وب‌سایت اپل روبه‌رو خواهید شد.


 

(9)(0)

3 نظر برای «تماشا کنید: انتشار تصاویری از دو آیفون ۶S که قرار است در وب‌سایت اپل قرار گیرند»

ارسال نظر

*