Wordbubbles – دامنه‌ی لغات انگلیسی خود را گسترش دهید


 

۱۰۲۴x1024sr


اگر به یاد گرفتن زبان انگلیسی هیچ علاقه‌ای ندارید، اگر علاقه دارید ولی خیلی برای یاد گرفتن‌اش تلاش نمی‌کنید، اگر هم علاقه دارید و هم زبان انگلیسی رو به خوبی بلدید؛ در هر صورت به احتمال خیلی زیاد از این بازی خوشتون میاد! چون در قالب سرگرمی و بازی، دامنه‌ی لغات انگلیسی شما رو گسترش می‌ده.

نحوه‌ی بازی

Wordbubbles تلفیقی از معما، بازی فکری و بازی با کلمات هست. باید انگشت‌تون رو روی حباب‌هایی که داخل هر کدوم یه حرف نمایش داده شده، حرکت بدید و کلمه بسازید. توی هر صفحه چند لغت در بین حرف‌ها مخفی شده‌اند که شما باید اون‌ها رو پیدا کنید. هر چه که بیشتر پیش برید تعداد حروف توی صفحه بیشتر می‌شه و بازی سخت‌تر می‌شه. در طول بازی می‌تونید از راهنماها استفاده کنید، البته برای بهره‌مند شدن از راهنماها باید پرداخت درون برنامه‌ای انجام بدید.

ویژگی‌های برنامه

  • Wordbubbles بیش از ۴۰۰ مرحله از آسون تا خیلی سخت داره که همه‌ی افراد با هر سطحی از دانش انگلیسی رو راضی نگه می‌داره

  • مهارت‌های لغت و املای انگلیسی رو گسترش میده

  • می‌تونید هر روز یک چالش جدید رو امتحان کنید و راهنماهای رایگان دریافت کنید

  • می‌تونید با دوستان‌تون رقابت کنید و امتیازهای اون‌ها رو دنبال کنید

نکته: کاربرهای زیادی در یک مورد از این بازی نارضایتی دارند، این که فکر می‌کنند گاهی اوقات در میان یک مرحله، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند پیش بروند و واقعاً هیچ لغت دیگه‌ای در بین حروف پیدا نمی‌شه. کمپانی سازنده‌ی برنامه اعلام کرده که به لحاظ نرم‌افزاری هیچ اشکال یا خطایی در برنامه وجود نداره و این اتفاق به این خاطر می‌افته که لغات قبلی را به اشتباه انتخاب کرده‌اید. باید آن مرحله را دوباره از اول بازی کنید و این بار لغات درست را پیدا کنید.

قابل نصب بر روی

iOS 6.0 یا جدیدتر ، آیفون ، آیپد و آیپادتاچ

اندروید ۲.۳.۳ به بالا

لینک‌های دریافتbadge new 3 badge 122

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید


 

(1)(0)

ارسال نظر

*